captcha

Jūsų klausimas priimtas

Profesoriaus A. Unikausko jubiliejus – be torto

LRT laidos „Klauskite daktaro“ vedėjas, profesorius Alvydas Unikauskas šiandien, lapkričio 4-ąją, švenčia 60-metį.  Ši data laidos kūrybinei grupei nepraslydo pro akis – į eilinį laidos ,,Klaukite daktaro" filmavimą atvykęs profesorius buvo pradžiugintas staigmenomis. 
V. Radžiūno (LRT) nuotr.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė pasitiko A. Unikauską kaip tikra jubiliejaus viešnia – įmantria šukuosena, vilkėdama elegantiška aguonų raudonumo suknele ir avėdama raudonus aukštakulnius.

Tačiau profesoriui moters įvaizdis nesukėlė įtarimo – jis vis dar tikėjosi, kad kolegos apie jubiliejų nenutuokia. Įpusėjus filmavimui, R. Kulvinskytės rankose atsirado gėlių puokštė, o profesorius tik pagalvojo, kad tai dar vienas R. Kulvinskytės improvizacijos „perliukas“.

Tądien buvo filmuojamas laidos segmentas apie alergiją. „Niekada nemėgstu lankytis pas gydytojus, bet pažintis su profesoriumi man  – didžiulė gyvenimo dovana“, – nuo alergijos temos nutolo vedėja. Tai buvo šventės įžanga: į filmavimo aikštelę sugužėjo visa kūrybinė laidos komanda, o sveikinimo dainą kartu su grupės „Išjunk šviesą“ lyderiu Vaidu Burniu stovėdama dainavo ir publika, ir laidos viešnia Donalda Meiželytė.

Kaskart kartojantis, jog cukrus – vienas didžiausių sveikatos priešų, A. Unikauskas vietoj torto gavo žaižaruojančius ugnies fontanus. O vežimėlis, ant kurio paprastai matome filmavimo rekvizitą, buvo nukrautas tik sveikas užkandžiais. Jais pasivaišino i ir studijoje buvę žiūrovai. 

„Tai labai netikėta. O kas labiausiai patiko – tai „tortas“. Tai būtent tai, ką aš pripažįstu, o ne kas paprastai tokiomis progomis būna“, – dėkojo profesorius, kasdien laidose mokydamas Lietuvą  gyventi sveikiau.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...