Tavo LRT

2016.09.23 17:13

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – dienos naujienos ir rinkimų debatai

LRT.lt2016.09.23 17:13

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrovų pamėgtoje LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ šįkart kalbėta apie vakciną nuo meningokokinės infekcijos, aptartos interpeliacijos dviem ministrams – Krašto apsaugos ir Žemės ūkio, pasakota apie rinkimus Baltarusijoje, kalbėta apie konfliktą dėl atliekų tvarkymo, ginčą dėl dvikalbių lentelių ir pristatytos garsų gaudyklės.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir tiesioginiame LRT TELEVIZIJOS eteryje vykstantys LR Seimo rinkimų debatai, kuriuos veda žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Dienos naujienų laidoje „Laba diena, Lietuva“ nemažai kalbėta apie rūkalų kontrabandą, po rekonstrukcijos vėl lankytojams duris atvėrusį Maironio butą, laidoje savo sugebėjimus demonstravo kojūkininkai, taip pat pristatyti šeimos mediatoriai – su jų pagalba šeimose kylančius ginčus galima išspręsti kur kas greičiau, nei kreipiantis į teismą.

Daug metų LRT TELEVIZIJOS eteryje gyvuojanti laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ pasakojo apie naujausią įrangą, padedančią drausminti kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Taip pat aiškintasi, kada dėl skaudžios nelaimės kelyje – partrenkto pėsčiojo – yra kaltas vairuotojas, o kada – pats pėsčiasis. Laidoje kalbėta ir apie Mototurizmo ralį, kurio dalyviai gali pasigirti ne tik nuvažiuotais kilometrais, bet ir aplankytomis vietovėmis.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė informacinė laida „Šiandien“.

1. „Laba diena, Lietuva“

2. 2016 m. LR Seimo rinkimų debatai

3. „Laba diena, Lietuva“

4. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

5. „Šiandien“