captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Laba diena, Lietuva“ eksperimentas: tiesioginė transliacija be operatoriaus

Techologinių TV inovacijų generatorius Juras Jankevičius ryžosi: LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“ šį penktadienį iš pajūrio transliuos be operatoriaus. Kamerą laikys pats J. Jankevičius, tuo pat metu kalbindamas pašnekovus. Tai – pirmas kartas, kai tiesioginės aktualijų laidos vedėjas dirbs be operatoriaus – jo funkciją atliks pats laidos vedėjas.
LRT nuotr.
LRT nuotr.

„Nuogi į dilgėles tikrai nešokame ir žiūrovų negąsdinsime, – šypsosi J. Jankevičius, – kaip tai turėtų veikti, jau išbandžiau, tik, žinoma, dar ne tiesioginiame eteryje. Man iššūkis – išsiaiškinti galimybes dirbti ne šiltnamio, o ekstremaliomis sąlygomis, jei po ranka operatoriaus tiesiog nebūtų.“

Tiesiogiai transliuoti J. Jankevičiui padės ir dar viena stacionari kamera, pastatyta transliacijos vietoje – Nidoje, tapsiančioje laikina laidos „Laba diena, Lietuva“  studija. J. Jankevičiaus penktadienio laidos tema – kurorto ekonomika. Kodėl Prancūzijos Alpėse, net ne Turkijos kurorte, atostogauti yra gerokai pigiau, negu Lietuvos pajūryje? Apie tai laidoje – ekonomistai, verslininkai ir poilsiautojai. Taip pat laidoje – TV tiltas nuo Nidos švyturio iki Šventosios Švyturio – pasaulinės Švyturių dienos proga.

Transliuoti be operatoriaus – ne pirmoji J. Jankevičiaus televizinė inovacija. Šiemet jo iniciatyva laida „Laba diena, Lietuva“ pirmoji Lietuvoje pradėjo transliuoti 360° formatu.

„Laba diena, Lietuva“ – šiokiadieniais nuo 14 iki 16 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...