captcha

Jūsų klausimas priimtas

Klausiate – atsakome. Kodėl žiūrint futbolą per LRT nesigirdi komentatoriaus?

Visos per LRT transliuojamos Europos futbolo čempionato rungtynės yra komentuojamos, tačiau komentatorių balsus girdi ne visi LRT žiūrovai. Taip gali nutikti, jei varžybos žiūrimos per naująjį LRT HD kanalą ir yra pasirinkta originalo kalba, sako LRT inovacijų vadovas Arnas Zuikis.
Scanpix/AFP nuotr.
Scanpix/AFP nuotr.

LRT RADIJO klausytoja Vyda iš Valkininkų teiraujasi, kodėl nesigirdi Europos futbolo čempionato varžybų komentavimo. „Ar neturime komentatorių, ar pinigų jiems sumokėti? Labai keista stebėti varžybas, kai jų niekas nekomentuoja“, – stebisi LRT RADIJO klausytoja.

LRT inovacijų vadovo teigimu, visos futbolo rungtynės yra komentuojamos, o prie mikrofonų sėdi Tautvydas Meškonis, Nerijus Kesminas, Rytis Vyšniauskas ir Žydrūnas Grudzinskas.

Jų komentarų gali nesigirdėti, jei futbolo rungtynes žiūrite per naująjį LRT HD kanalą. Naujos transliacijos suteikia galimybę pasirinkti norimą kalbą, taip galima filmus žiūrėti angliškai, prancūziškai, rusiškai – kitaip tariant, originalia kalba. Norint girdėti futbolo rungtynių komentarus, reikėtų nustatyti lietuvių kalbą.

„Mūsų žiūrovams ir klausytojams galime priminti, kad LRT TELEVIZIJOS programos nuo šiol rodomos originalo kalba arba su lietuvišku vertimu pasirinktinai. Nemažai klausytojų ir žiūrovų skambina ir klausia, kodėl girdi futbolą originalo kalba ir be komentatoriaus. Jie greičiausiai yra nustatę originalo kalbą. Ją galima persijungti naudojantis distancinio valdymo pulteliu, tuomet girdėsite komentatoriaus balsą“, – pataria LRT inovacijų vadovas A. Zuikis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Klausiate – atsakome

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...