captcha

Jūsų klausimas priimtas

Neįprastame pasakojime – ir su LRT RADIJU savo 90-metį švenčiantis klausytojas

LRT RADIJO žurnalistė Vaida Pilibaitytė žada, kad šį kartą radijo pasakojimas, skirtas LRT RADIJO devyniasdešimtmečiui paminėti, bus kitoks. 
LRT nuotr.
LRT nuotr.

„Nekalbinau buvusių kolegų, tai nebus apie buvusias laidas, tai bus apie devynis dešimtmečius, bet tai bus apie radijo klausytojus. Nemažai pakeliavau po Lietuvą, bandydama surasti tą tipinį klausytoją, bet visų pirma pamatyti tuos įvairiausius būdus, kaip žmonės klausosi LRT RADIJO ir kaip tos klausymosi tradicijos arba įpročiai kito per tuos dešimtmečius“, – sako LRT RADIJO žurnalistė.  

Rengdama pasakojimą „Devyni radijo dešimtmečiai“ ji buvo Radviliškio siuvykloje, Dzūkijoje, Kabelių kaimo sūrinėje, ir kitose Lietuvos vietose.  

„Buvau ir Gargžduose, savo tėčio rūsyje. Tas pasakojimas turi šiek tiek asmeninių detalių ir galbūt tai suprantama, nes mes, dirbantys LRT RADIJUJE, jaučiame šiokią tokią nostalgiją ir patys, nes vaikystėje buvome klausytojai“, – tikina V. Pilibaitytė. 

Per savo kelionę moteris tikina sutikusi labai įdomių klausytojų. Vienas tokių – Lietuvos radijo bendraamžis, kuris šią vasarą taip pat švenčia jubiliejų, Alfonsas Navickas. Vyras vis dar klauso radijo senais prietaisais, kuriuos pats patobulina. 

Pasakojime kalbama ir apie tai, kaip technologijos keičia radijo klausymąsi. 

Išsamiau apie būsimą „Devyni radijo dešimtmečiai“ reportažą – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas Lietuva“.

Viso reportažo apie radijo klausymosi įpročius kviečiame klausyti 15 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...