Tavo LRT

2016.05.28 18:57

Pirmosios Baltijos taurės turnyro rungtynės – sekmadienį per LRT KULTŪRĄ

LRT.lt2016.05.28 18:57

Pirmosios Baltijos taurės turnyro rungtynės su Estijos komanda mūsų šalies rinktinei – jau sekmadienį. Varžybas tiesiogiai nuo 15.55 val. transliuos LRT KULTŪROS kanalas.   

Po daugiau nei pusės metų namuose žaisianti Lietuvos futbolo rinktinė sekmadienį Klaipėdoje susitiks su Estija, o trečiadienį išvykoje – su Latvija. Pasak trenerio komandų pajėgumas labai panašus, tad tikslas vienas – pergalė.

„Vienareikšmiškai tikslas yra pergalė ir kitokio nelabai įsivaizduoju. Tačiau mums reikės daug jėgų, maksimalių pastangų ir tikiuosi, kad žaidėjai jas ras savyje“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės vyr. treneris Edgaras Jankauskas. 

Sekmadienį Klaipėdoje Lietuvos nacionalinė rinktinė žais po 25-erių metų pertraukos.

Nuo 1928 me­tų su per­trau­ko­mis ren­gia­mos var­žy­bos vy­ko 25 kar­tus. Po 11 kar­tų Bal­ti­jos tau­rę lai­mė­jo Lie­tu­vos ir Lat­vi­jos rink­ti­nės, 3 kar­tus nu­ga­lė­jo Es­ti­ja.

Pa­sta­ruo­sius du kar­tus var­žy­bo­se trium­fa­vo lat­viai, o lie­tu­viai nu­ga­lė­to­jų tau­rę kė­lė 2010 me­tais Kau­ne.

Da­bar­ti­nė­je ko­man­do­jeiš žaidusių anskčiau li­ko tik keturi futbolininkai: Dei­vi­das Čes­naus­kis, Sau­lius Mi­ko­liū­nas, Arū­nas Kli­ma­vi­čius ir Ar­vy­das No­vi­ko­vas.

Šį susitikimą, kaip ir trečiadienio dvikovą su Latvija, tiesiogiai transliuos LRT KULTŪROS kanalas.