captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pirmosios Baltijos taurės turnyro rungtynės – sekmadienį per LRT KULTŪRĄ

Pirmosios Baltijos taurės turnyro rungtynės su Estijos komanda mūsų šalies rinktinei – jau sekmadienį. Varžybas tiesiogiai nuo 15.55 val. transliuos LRT KULTŪROS kanalas. 
 
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Po daugiau nei pusės metų namuose žaisianti Lietuvos futbolo rinktinė sekmadienį Klaipėdoje susitiks su Estija, o trečiadienį išvykoje – su Latvija. Pasak trenerio komandų pajėgumas labai panašus, tad tikslas vienas – pergalė.

„Vienareikšmiškai tikslas yra pergalė ir kitokio nelabai įsivaizduoju. Tačiau mums reikės daug jėgų, maksimalių pastangų ir tikiuosi, kad žaidėjai jas ras savyje“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės vyr. treneris Edgaras Jankauskas. 

Sekmadienį Klaipėdoje Lietuvos nacionalinė rinktinė žais po 25-erių metų pertraukos.

Nuo 1928 me­tų su per­trau­ko­mis ren­gia­mos var­žy­bos vy­ko 25 kar­tus. Po 11 kar­tų Bal­ti­jos tau­rę lai­mė­jo Lie­tu­vos ir Lat­vi­jos rink­ti­nės, 3 kar­tus nu­ga­lė­jo Es­ti­ja.

Pa­sta­ruo­sius du kar­tus var­žy­bo­se trium­fa­vo lat­viai, o lie­tu­viai nu­ga­lė­to­jų tau­rę kė­lė 2010 me­tais Kau­ne.

Da­bar­ti­nė­je ko­man­do­jeiš žaidusių anskčiau li­ko tik keturi futbolininkai: Dei­vi­das Čes­naus­kis, Sau­lius Mi­ko­liū­nas, Arū­nas Kli­ma­vi­čius ir Ar­vy­das No­vi­ko­vas.

Šį susitikimą, kaip ir trečiadienio dvikovą su Latvija, tiesiogiai transliuos LRT KULTŪROS kanalas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...