captcha

Jūsų klausimas priimtas

Apdovanoti „Dainų dainelės“ laureatai

Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje apdovanoti 2016-ųjų „Dainų dainelės“ laureatai. Geriausiai konkurse pasirodę atlikėjai ir ansambliai buvo išrinkti iš 400 dalyvių, o atrankoje dalyvavo daugiau kaip 5000 moksleivių.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Vertinimo komisijos, kuriai vadovavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Virgilijus Noreika, sprendimu, konkurso laureatais tapo 40 solistų ir kolektyvų.

„Aš jumis visais didžiuojuosi, iš jūsų auga nauja karta, be kurios nei populiariosios muzikos, nei operinės muzikos atlikėjų nebūtų. Tad iš jūsų išaugs tikri žinovai, mokantys dainuoti Lietuvišką ir tarptautinę dainą“, – gerų žodžių negailėjo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Virgilijus Noreika.

Labiausiai patikusią „Dainų dainelės“ dalyvę išrinko LRT TELEVIZIJOS žiūrovai. Jai gerbėjai skyrė per 16 000 balsų, o LRT – specialų prizą.

„Yra laidų ciklas („90 dainų – 90 legendų“ – LRT.lt), kuris mini LRT 90-metį. Jų nėra daug, bet viena laida – šeštadienį po „Panoramos“ buvo skirta „Dainų dainelei“. Tai rodo, kad tai labai svarbu“, – teigia LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis.

Laureatais tapo 15-os savivaldybių atstovai. Daugiausiai konkursą laimėjusių moksleivių – iš Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių. Juos parengė 31 vadovas.

Šių metų „Dainų dainelės“ laureatai savaitgalį koncertuos Operos ir baleto teatre.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...