Tavo LRT

2016.05.10 15:20

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – techninė automobilių apžiūra ir naujausios žinios

LRT.lt2016.05.10 15:20

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT žiūrovų dėmesio sulaukė „Keliai. Mašinos. Žmonės”. Pirmoji laidos tema – pakartotinė techninė apžiūra. Laidos kūrėjai ieškojo atsakymo, kodėl net pusė visų automobilių patikros nepereina iš pirmojo karto ir kokių reikalavimų automobiliai dažniausiai neatitinka.

Antroje dalyje pasakota apie senuosius automobilius – žigulius, moskvičius, zaporožiečius – ir aiškintasi, kurie jų buvo važiuojančios problemos, o kurie – geidžiamiausios transporto priemonės.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė „Žinios“.

Didelio dėmesio visuomet sulaukia ir dienos naujienos, apžvelgiamos laidoje „Laba diena, Lietuva“. Laidoje kalbėta, kokia ateitis laukia Lietuvos rinktinės ir krepšinio klubų, paminėta Abiejų Tautų Respublikos gegužės 3-osios konstitucijos sukaktis, o gamtininkas papasakojo apie šiukšliadėžes gamtoje.

LRT žiūrovai dažnai savo dieną pradeda su LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ komanda. Šįkart laidoje pristatyta tapytojo Vilmanto Marcinkevičiaus paroda, gydytoja patarė, kaip palaikyti normalų kraujospūdį, ekonomistas atsakinėjo į klausimus, kaip Lietuvą paversti perspektyvesne šalimi, papasakota ir apie Lietuvoje vykusią dizaino šventę.

Mediatekos lankytojus domina ir tautiečių istorijos, pasakojamos laidoje „Emigrantai“. Pirmasis pasakojimas – apie Airijoje įsikūrusią Gretą. Ji organizuoja šventes vaikams ir kiekvieną savaitę pavirsta ledo karaliene Elsa.

Antroji tema – su skurdu susidūrusiai daugiavaikei aštuonių asmenų šeimai Norvegija tapo paskutine viltimi. Tačiau ar turtinga Skandinavija iš tiesų tapo išsigelbėjimu?

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. Žinios

3. „Laba diena, Lietuva“

4. „Labas rytas, Lietuva“

5. „Emigrantai“

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius