captcha

Jūsų klausimas priimtas

Klausiate – atsakome. Kiek kainuoja išmokti vestuvinį šokį?

Šokių studijų pasirinkimas Vilniuje – itin didelis. Tačiau vestuvinio šokio pamokų kainos visur yra panašios – svyruoja tarp 25 ir 30 Eur. Taip sako vienos Vilniaus šokių studijos vadovė Iveta.
Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr.

LRT RADIJUI laišką atsiuntusios klausytojos domisi, kiek kainuoja vestuvinio šokio pamokos. „Kur Vilniuje galima išmokti šokti vestuvinį valsą ir polką? Kiek tai kainuoja?“ – teiraujasi jos.

Anot vienos Vilniaus šokių studijos vadovės, nepriklausomai nuo to, ar jaunavedžiai anksčiau yra lankę šokio pamokas, vestuvinį šokį išmokti nebus labai sunku.

„Šokių mokytojai kuria šokio kompoziciją pagal jaunavedžių pasirinktą ar vadovo parinktą muziką. Jaunavedžių šokiuose populiarūs įvairūs pakėlimai ir nusileidimai, tačiau pati kompozicija kuriama atsižvelgiant į jų poreikius, pomėgius ar norus“, – pasakoja specialistė.

Jos teigimu, jaunavedžių šokiai yra labai įvairūs: vieni šoka Vienos ar lėtą valsą, kiti renkasi greitesnius šokius. Yra ir tokių, kurie pasirenka dviejų dalių šokius: pirmojoje dalyje skambėjusi lėta muzika staiga pasikeičia į greitą – taip jaunavedžiams dažnai pavyksta nustebinti susirinkusius svečius.

„Kiekviename Vilniaus mikrorajone galima atrasti po 2–3 šokių studijas. Viena valandos trukmės šokių pamoka vidutiniškai kainuoja nuo 25 iki 30 Eur. Tokia pamoka yra individuali, jos metu vadovas moko tik vieną porą. Paprastai jaunavedžiams prireikia nuo 5 iki 10 pamokų“, – aiškina specialistė.

O polkas, kuriomis domisi klausytojos, vestuvėms poros renkasi labai retai – šioje srityje jau dvylika metų dirbančiai šokių studijos vadovei neteko jaunavedžių mokyti šokti polkos. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Klausiate – atsakome

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close