Tavo LRT

2016.02.08 07:15

Klausiate – atsakome. Kodėl LRT RADIJAS neveikia internete?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2016.02.08 07:15

Šiuo metu internetinio radijo srautai yra atnaujinami, todėl internetiniai radijo imtuvai gali neveikti taip, kaip norėtųsi, tačiau problema artimiausiu metu bus išspręsta. Taip sako LRT.lt portalo vadovas Mindaugas Raguotis.

LRT RADIJO klausytojas Mindaugas teiraujasi, kodėl neveikia nei viena iš LRT radijo stočių internetu. „Portale LRT.lt – veikia, bet per „Mano tinklo“ grotuvą – ne. Seniau neveikė tik LRT RADIJAS, dabar dingo visos trys programos. Visos kitos veikia, bet jų aš neklausau“, – aiškina klausytojas.

„Esame sulaukę keleto mūsų klausytojų laiškų apie internetinio radijo imtuvus, kuriuose šiuo metu neveikia LRT RADIJAS ir kiti LRT radijo kanalai. Atnaujiname savo internetinio radijo srautus, o internetiniai radijo imtuvai taip greitai neatsinaujina, dėl to reikia su kiekvienu iš jų susisiekti, kiekvienam apie tai pranešti“, – teigia LRT.lt portalo vadovas.

M. Raguočio teigimu, ši problema bus išspręsta per artimiausias dvi savaites. O klausytojų, vis dar turinčių problemų dėl internetinių radijo imtuvų, prašoma parašyti elektroninį laišką adresu mindaugas.raguotis@lrt.lt.