captcha

Jūsų klausimas priimtas

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – istorijos apie alkoholizmo liūną ir santuokas su musulmonais

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Daugiausiai LRT mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė laida „Stilius“. Jos herojus gėrė daugiau kaip 20 metų, o prieš trejus tapo viešai kalbančiu blaivininku, tai darančiu ne tik dėl kitų. „Tik mirties baimė mane privertė sustoti. Visus kitus kartus tik maniau, kad noriu nebegerti, o iš tikrųjų norėjau gerti“, – pasakoja R. Žilinskas.  Politiko teigimu į jį iš arti žvelgė mirtis, o išgelbėjo tik artimiausių žmonių atkaklumas.

Kitą laidos heroję kalbėti apie moteris ir jų emocinį bei fizinį artumą paskatino į Europą plūstanti karo pabėgėlių ir migrantų minia.Verslininkė Erika Stankevičiūtė sako turinti patirties ir draugių, graudžiai nukentėjusių nuo vyrų musulmonų. „Jie moka pakerėti, sužavėti, jie visada linksmi ir paslaugūs, žeria komplimentus, žada išpildyti karščiausias moterų svajones. Jie taip susuka galvas, kad moterys net nepajunta, koks gyvenimas jų laukia. Tačiau graži yra tik pradžia“, – pasakoja verslininkė.

Ne mažiau įdomios LRT mediatekos lankytojams buvo ir LRT TV naujienų tarnybos rengiamos žinios, kasdien objektyviai informuojančios apie įvykius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. 

Prisimindami tragiškus 1991 m. sausio 13-osios įvykius žiūrovai domėjosi ir režisieriaus Broniaus Talačkos dokumentiniu filmu „Sausio 13-oji“, kuriame – autentiški to meto kadrai.

Daug dėmesio sulaukė ir prasidėjusi nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Pirmojoje laidoje ne tik prisistatė 16 dalyvių. Trims jų teko palikti konkursą.  

Mediatekoje aktyviai stebėtas ir dokumentinis filmas „Pamoka laisvei“, taip pat skirtas 1991 m. sausio 13-osios įvykiams atminti.

1.      „Stilius“

2.      Žinios

3.      „Sausio 13-oji“

4.      Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka

5.     „ Pamoka Laisvei“

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Populiariausi mediatekoje

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...