captcha

Jūsų klausimas priimtas

Klausiate – atsakome. Kokius spektaklius turėtų transliuoti LRT RADIJAS?

LRT RADIJO programa įvairi – joje galima rasti ir gražių, pamokančių dalykų, ir ne tokių malonių temų nagrinėjimo, tad kiekvienas klausytojas gali rasti tai, ko ieško. Taip teigia LRT RADIJO kultūros laidų vyriausioji redaktorė Jolanta Kryževičienė.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

LRT RADIJO klausytojos manymu, LRT RADIJO transliuojamuose spektakliuose – per daug žiaurumo, o gražių dalykų – trūksta. „Klausiausi radijo spektaklio, kuriame – moters egzekucija ir ketinimas nužudyti. Ar negalėtų LRT RADIJAS transliuoti gražesnių spektaklių?“ – piktinasi LRT RADIJO klausytoja.

J. Kryževičienės teigimu, spektaklio, kurį girdėjo klausytoja, autorius Aidas Jurašius laimėjo pirmąją premiją LATGA ir LRT organizuojamame dramaturgijos konkurse. Šią pjesę inspiravo Maidano įvykiai ir vienas vaizdo įrašas, kuriame moteris spardo ant laiptų suguldytus Maidano aktyvistus.

„Pasaulis yra labai įvairus ir šiame spektaklyje mes bandome suprasti ir aiškintis, iš kur kyla prievarta, žiaurumas, kodėl pasaulis yra toks. Jei klausytojai patinka tik gražūs, pamokantys ir auklėjantys dalykai, jų gali rasti įvairiose LRT RADIJO laidose“, – sako LRT RADIJO kultūros laidų vyriausioji redaktorė.

 J. Kryževičienės manymu, LRT RADIJO programa yra pakankamai įvairi: siūloma paklausyti geros muzikos, skaitomų knygų, įdomių pašnekovų minčių.

„Tad į pasaulį reikėtų žvelgti šiek tiek plačiau, giliau ir įdėmiau, tuomet rasite visko“, – sako ji.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Klausiate – atsakome

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close