captcha

Jūsų klausimas priimtas

M. Novikas negailėjo kritikos ir „Dainų dainos“ premjeroms, ir seniems kūriniams

„Dainų dainos“ komisijos gretos vis didėja. Antradienio vakarą surengtame filmavime prie jos pirmą kartą prisijungė Laura Remeikienė ir Laimontas Dinius, o nuolatiniu komisijos nariu jau tapęs Mikalojus Novikas negailėjo griežtų pasisakymų nei projekto naujokams, nei senbuviams. 
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

Taip pat vyresniųjų kompozitorių komisijoje – Vytautas Šiškauskas ir Ovidijus Vyšniauskas.  Jaunesniesiams kompozitoriams atstovauja Gintarė Karaliūnaitė, L. Remeikienė, Stano ir Devividas Zvonkus. 

Pirmasis į sceną lipo O. Vyšniauskas. Jis pirmą kartą pristatė savo kūrinį „Su gimtadieniu“. „Hitas – iš karto sakau. Tikrai taip“, – nutarė G. Karaliūnaitė. „Puiku šlageris“, – pritarė D. Zvonkus. L. Remeikienė pastebėjo, kad kūrinių apie gimimo dieną – ne taip jau daug. 


V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 

Vilija Matačiūnaitė su naujai suburtu orkestru „Vario kirtis“ atliko naują savo ir Stano kūrinį „Kas gali būt geriau“. „Kas gali būti geriau, nei pasakyti gerų ir gražių žodžių. Debiutas buvo puikus“, – tikino L. Dinius. „Nepajutau šitoje dainoje vystymo, nes melodijos nebuvo. Jei kas nori ją dainuoti, tegu dainuoja, bet tai nėra dainų daina“, – rėžė M. Novikas.


V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 

Vokalinis ansamblis „Jazz island“ atliko M. Noviko kūrinį „Dainuokim po du“. Eilinį kartą taip gera žiūrėti į šį jaunimą“, – komplimentų negailėjo Stano. „Lengvas, elegantiškas ir nuostabus kūrinys. Pats jį niūniuodavau, kad pasikelčiau sau nuotaiką, kai gaudavau mokykloje du“, – šmaikštavo D. Zvonkus. G. Karaliūnaitės teigimu, M. Novikas yra vienas mėgstamiausių jos vyresniosios kartos kompozitorių. Jos manymu, būtent Artūro Noviko vadovaujamo kolektyvo dėka seni kūriniai skamba itin naujoviškai.


V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 

L. Remeikienės dainą „Mano meilė Liu“ sudainavo pati kūrėja ir choras „Chameleonas“. „Sunkoka vertinti tik dainą. Pasirodymas – puikiai apmastytas ir atliktas“, – kalbėjo V. Šiškauskas. „Be galo gražu“  – vertino L. Dinius. O. Vyšniauskas už pasirodymą dėkojo atsistojęs. Jo teigimu, tai – tikras menas ir tik dievo apdovanotas žmogus gali tai sukurti.


V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 

Grupė „Rondo“ pasirodė su L. Diniaus kūriniu „Tau“. „Nėra prie ko prikibti. Reta tokių dainų lietuvoje, kuri nesvarbu, kuria kalba – vis tiek hitas“, – manė Stano. „Labai melodinga, labai romantiška“, – vertino L. Remeikienė. 


V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 

Katažina Zvonkuvienė pristatė D. Zvonkaus dainą „Nemoku meluot“. M. Novikas pagyrė ir kompozitorių, ir jo dainą. Jam pritarė ir O. Vyšniauskas.


V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 

V. Šiškausko daina patikėta atlikti grupei „Dar“. „Ši daina geidžiama ir tobula“, – tikino L. Remeikienė. D. Zvonkaus teigimu, tai – tikrų tikriausia dainų daina.


V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 

Grupė „Sare Roma“ į sceną kopė su G. Karaliūnaitės kūriniu „Pelenė“. „Labai gera daina, tik gaila, kad girdėjau ją, kai dar nebuvo parašyta“, – kalbėjo M. Novikas. Jo teigimu, dainoje daug neoriginalių intonacijų. „Šis atlikimas – tai, ko trūko šiai dainai“, – įsitikinęs L. Dinius. O. Vyšniauskas negailėjo komplimentų kūrinio autorei.


V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr. 

„Dainų daina“ – kiekvieną šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...