captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nauja LRT laida ne tik padės pasirinkti, bet ir mokys

„Būti kirpėju, statybininku ar virėju yra įdomu, be to, gali susikurti verslą ar nesunkiai įsidarbinti. Daugelyje Europos šalių jaunimas skuba ne į aukštąsias, o į profesines mokyklas. Apie profesinį mokymą, kurį renkasi vis daugiau abiturientų ar net aukštųjų mokyklų absolventų, ir norėtume papasakoti“, – teigia LRT KULTŪROS laidos „Pažvelk į profesiją kitaip“ vedėjas Andrius Baranovas.
 
M. Vaičiulio (BFL) nuotr.
M. Vaičiulio (BFL) nuotr.

Naujajame televizijos kanalo LRT KULTŪRA sezone startuosiančios laidos autoriai diskusijai kviečia profesinio mokymo institucijas, jų socialinius partnerius, švietimo ekspertus, darbdavius ir visuomenę.

„Daug dėmesio laidoje bus skiriama įvairių požiūrių ir nuomonių sklaidai, skatinsime apmąstyti savo profesinį pasirinkimą ir atsakingai planuoti ateitį. Pristatysime profesinio mokymo svarbą, inovacijas profesinio mokymo centruose, darbdavių, įvairių verslo organizacijų ir asociacijų atstovų, mokslininkų ir švietimo ekspertų įžvalgas. Televizijos žiūrovai supažins su profesijomis, kurios atveria galimybes ne tik rasti darbo, bet ir patiems susikurti verslą“, – sakė A. Baranovas. 

Laidoje žiūrovai susipažins su sėkmės istorijomis, profesinių mokyklų absolventais, sėkmingai sukūrusiais verslą. Laidoje bus pristatomi praktiški patarimai, kaip ir kur išmokti paprasčiausių gyvenimiškų įgūdžių, kurie praverstų buityje, tarkime, išsilyginti palaidinę, pasipuošti šventinį stalą ar pasidaryti vakarinį makiažą. 

Laidos autoriai sieks paneigti stereotipus, kad profesinis mokymas neatveria galimybių visuomenėje ir jį pasirenka tik neturintys gebėjimų studijuoti aukštojoje mokykloje. Laidoje bus dalijamasi Europos šalių patirtimi ir tradicijomis, plėtojančiomis profesinį ugdymą.

Laida „Pažvelk į profesiją kitaip“ – nuo spalio 8 d. kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per LRT KULTŪRĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...