captcha

Jūsų klausimas priimtas

U. Galadauskaitei patikėta vesti TV kultūros žurnalą

Sezoną pradedančiame televizijos kanale LRT KULTŪRA pirmadienio vakarą – intriguojanti premjera. 22 valandą kviečiame žiūrėti vokiečių televizijos „Deutsche Welle“ ir LRT bendros gamybos Europos kultūros ir gyvenimo būdo žurnalą „Euromaxx“, kurį vesti patikėta naujienų žurnalistei Ugnei Galadauskaitei.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

„Pirmą kartą dirbsiu ne naujienų, o gyvenimo būdo laidoje. Vis dar negaliu patikėti, kad vesiu „Euromaxx“ laidą! „Deutsche Welle“ ją rodo daugelį metų – prisimenu, kaip, būdama paauglė, žiūrėdavau „Euromaxx“, – entuziastingai dėsto Ugnė. – Mokykloje mokiausi vokiečių kalbos, todėl vokiška televizija man visada buvo artima – ir mokslo tikslais, ir dėl įdomių reportažų.“

Pasak Ugnės, į laidą investuota labai daug: kiekvienas reportažas nukelia vis į kitą šalį, pakalbinami įdomiausi žmonės, prie kurių tiesiog niekada neatsirastų progos prieiti.

„Istorijos laidoje prikausto, o temos pačios įvairiausios, – pasakoja lietuviškosios „Euromaxx“ vedėja, – nuo egzotiškiausių kurortų Europoje, talentingiausių menininkų, prabangiausių papuošalų, skaniausių pyragaičių iki unikaliausių parodų ir įdomiausių mokslo pasiekimų. Pavyzdžiui, pirmoje laidoje matysite, kaip Šveicarijos mokslininkai įgyvendina seną žmonijos svajonę – skraidyti.“

DW televizija laidą kuria jau septynerius metus. Ji transliuojama įvairiose pasaulio šalyse aštuoniomis kalbomis. „Euromaxx“ yra pelniusi tarptautinį pripažinimą: „Hotbird TV“ apdovanojimą, aukščiausius Niujorko festivalio ir „Worldfest“ Hjustone prizus, apdovanotas „WorldMediaFEest“ Hamburge. Apdovanojimais įvertinta ir laidos studija bei jos grafinis apipavidalinimas.       

Laida rodoma pirmadieniais 22 val., kartojama sekmadieniais 21.15 val. per LRT KULTŪRĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tavo LRT

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...