Tavo LRT

2015.04.18 16:33

Klausiate – atsakome. Kodėl LRT Mediateką galima žiūrėti ne visuose mobiliuosiuose įrenginiuose?

Kai kurių mobiliųjų telefonų programinės įrangos nėra pakankamai naujos, todėl juose nepavyksta įsijungti LRT Mediatekos, tačiau yra būdų, kaip tai padaryti, sako portalo LRT.lt vadovas Mindaugas Raguotis. 

Kai kurių mobiliųjų telefonų programinės įrangos nėra pakankamai naujos, todėl juose nepavyksta įsijungti LRT Mediatekos, tačiau yra būdų, kaip tai padaryti, sako portalo LRT.lt vadovas Mindaugas Raguotis. 

LRT Radijo klausytojas nori žinoti, kaip mobiliajame telefone pažiūrėti LRT Mediatekos įrašus. 

„Esu LRT Radijo klausytojas ir, žinoma, interneto svetainės LRT.lt lankytojas. Norėjau paklausti, kodėl mobiliuosiuose įrenginiuose ribojamas vaizdas ir neįmanoma su „Android“ telefonu paleisti Mediatekos įrašų“, – teiraujasi skaitytojas. 

LRT.lt portalo skyriaus vadovas M. Raguotis sako, kad tai priklauso nuo paties telefono: turimas išmanusis įrenginys gali būti nepakankamai naujas. 

„Yra labai daug skirtingų „Android“ versijų, dėl to kartais su tokiu įrenginiu pakankamai sudėtinga pažiūrėti Mediatekos laidas. Šiuo metu patys atliekame keletą veiksmų. Pirmiausiai atnaujinsime savo grotuvą. Antras dalykas – pati svetainė bus labiau pritaikyta mobiliesiems įrenginiams“, – žada LRT.lt vadovas. 

Tačiau yra ir keletas labai paprastų patarimų, kurie gali praversti vartotojams. „Pirmiausiai verta išbandyti kitokias naršykles, nes dažniausiai naršyklės, kurios yra įdiegtos mobiliuosiuose aparatuose, būna vadinamosios „native“ ir neleidžia paleisti įvairiausių grotuvų“, – tikina M. Raguotis. 

Portalo LRT.lt vadovo teigimu, dažniausiai visas su „Android“ kylančias problemas galima išspręsti su „Google Chrome“ ar „UC Browser“ naršykle. Jos yra nemokamos ir pakankamai populiarios. Naršykles galima atsisiųsti per „Google Play“ parduotuvę. 

„UC Browser“ – pažengusi naršyklė, joje patogu susidėti lankomiausius puslapius ir, kiek teko naudotis, LRT Mediatekos laidos su šia naršykle buvo rodomos visuose skirtinguose „Android“ aparatuose“, – tvirtina M. Raguotis.