Tavo LRT

2019.04.08 09:15

Serialas „Ponių rojus“ praėjusią savaitę sulaukė daugiausia peržiūrų

LRT.lt2019.04.08 09:15

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė italų draminis serialas „Ponių rojus“. Žiūrovų itin pamėgtame seriale – intrigos, aistros ir meilė. Serialo veiksmas prasideda, kai gražuolė Tereza Jorijo persikelia į Milaną ir sudalyvauja drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Jai pavyksta laimėti konkursą ir tapti neseniai atidarytos parduotuvės naująja pardavėja. Milane ji pažįsta žavų, tačiau pavojų kupiną mados pasaulį. Serialas yra populiaraus prancūzų rašytojo E. Zolos romano „Moterų laimė“ versija.

Taip pat itin daug peržiūrų sulaukė muzikinis duetų konkursas „Dvi kartos“. Šiame smagiame projekte dalyvauja tiek profesionalūs, tiek nežinomi talentingi atlikėjai. Duetą sudaro skirtingų kartų atstovai, poros kaskart gauna užduotį ir varžosi tarpusavyje. Labiausiai patikusią savaitės ir viso projekto porą renka televizijos žiūrovai bei komisija. Laidos vedėjai – taip pat itin charizmatiškas duetas Jurgita Jurkutė ir Giedrius Savickas.

Dar viena žiūrovų pamėgta laida – „Beatos virtuvė“ – ir šįkart pateko į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5. Laidos vedėja Beata Nicholson gamino švelnų vištos šlaunelių troškinį, taip pat parodė, kaip išsivirti skanią ir lengvą sriubą su perlinėmis kruopomis. „Mano firminio torto“ rubrikoje svečiavosi žurnalistas Vytaras Radzevičius ir pasidalijo pyrago „Mozūras“ receptu. Dar viena laidos viešnia – ekonomistė Rūta Vainienė.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė ir daugiaserijinis TV filmas „Laisvės kaina. Disidentai“. Šis filmas tęsia kitose dalyse – „Savanoriai“ ir „Partizanai“ – pradėtą pasakojimą apie Lietuvos istoriją. „Laisvės kaina. Disidentai“ apima laikotarpį tarp 1956-ųjų ir maždaug 1983-ųjų, kai pasibaigus partizaniniam judėjimui pasipriešinimas okupacijai įgavo kitas formas – atsirado disidentinė kova.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 taip pat pateko intelektinis žaidimas „Auksinis protas“. Protų kovoje ir vėl susirungė šeši žaidėjai, o laimėjęs ženklelį gavo dar vieną šansą priartėti prie „Auksinio proto“ didžiojo prizo – kruizinės kelionės. Šios smagios protų kovos kiekvieną penktadienį sukviečia daugybę intelektualių Lietuvos žiūrovų prasmingai praleisti laiką su šeima ar draugais, sykiu pasitikrinti įvairių sričių žinias.

1. „Ponių rojus“

2. „Dvi kartos“

Dvi kartos

3. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė. 69 laida

4. „Laisvės kaina. Disidentai“

Laisvės kaina. Disidentai 9 s.

5. „Auksinis protas“

Auksinis protas

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt