Tavo LRT

2019.04.08 08:34

„Dienos temoje“ Audrių Matonį keičia Raigardas Musnickas

LRT.lt2019.04.08 08:34

LRT TELEVIZIJOS laidos „Dienos tema“ komandoje – naujas vedėjas. Tai Raigardas Musnickas, kuris toliau ves ir „LRT forumą“. Raigardas keičia LRT paliekantį Audrių Matonį, vedusį ne tik „Dienos temą“, bet ir LRT RADIJO laidą „Aktualijų studija“. Raigardo debiutas „Dienos temoje“ – jau ketvirtadienį, balandžio 11 d.

„Kvietimas perimti „Dienos temos“ vairą, kuris paklūsta tik didžiausiems profesionalams, kaip iki šiol puikiai pakluso ir Audriui Matoniui, – nemenkas įvertinimas, kurį nuoširdžiai mėginsiu pateisinti. Mano didžiausia siekiamybė – objektyvumas, juo „Dienos temoje“ vadovausiuosi kaip ir visur kitur per daugiau kaip 20 žurnalistinės veiklos metų. Juk objektyvumo visų pirma ir tikisi LRT auditorija. O patyrę kolegos LRT naujienų tarnyboje, jei reiks pakeisti padangą ar papildyti kuro, visuomet padės“, – sako R. Musnickas. 

„LRT, be abejonės, yra geriausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, kurianti kokybiškiausią turinį žiūrovams, klausytojams ir skaitytojams. Tai geriausia vieta žiniasklaidos profesionalo karjerai. Esu labai laimingas, galėjęs 17 metų čia dirbti ir tobulėti įvairiose pozicijose“, – teigia A. Matonis.

Jis tikina ir toliau dirbsiąs, pasak jo, tėvynei ir tiesai. A. Matonis dirbs Valstybės saugumo departamente (VSD), pirmadienį patvirtino šios žvalgybos institucijos atstovė spaudai.

„Patvirtinu, kad jis pradeda dirbti VSD“, – BNS pirmadienį sakė departamento atstovė spaudai Aurelija Katkuvienė.

Ji nekomentavo, kokias pareigas VSD eis ilgametis žurnalistas.

LRT RADIJO „Aktualijų studiją“ kaip ir iki šiol pasikeisdami ves Mindaugas Jackevičius, Virginijus Savukynas, Jurgita Čeponytė ir Mindaugas Aušra. Artimiausiu laiku į ją grįš ir Rimas Bružas. LRT TELEVIZIJOS „Dienos temą“ veda Nemira Pumprickaitė, Indrė Makaraitytė, Rita Miliūtė.

„Dienos tema“ transliuojama darbo dienomis 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt, „Aktualijų studija“ – darbo dienomis 9.05 val. per LRT RADIJĄ ir LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.