Tavo LRT

2015.04.11 15:44

E. Dragūnas su A. Zuoku aptarė, kiek žmonių galėtų ateiti į SEL koncertą

Agnė Skamarakaitė, LRT RADIJO laida „60 minučių“, LRT.lt2015.04.11 15:44

Ketvirtadienį grupei SEL gavus leidimą Kalnų parke surengti savo koncertą, jos lyderis Egidijus Dragūnas LRT Radijui sako, kad penktadienį jau buvo išpirkti 5 tūkst. bilietų. E. Dragūno teigimu, jaunimas neturi per daug pinigų koncertams, tačiau Kalnų parke SEL lyderis mano galįs sulaukti maždaug 20 tūkst. gerbėjų.  

Ketvirtadienį grupei SEL gavus leidimą Kalnų parke surengti savo koncertą, jos lyderis Egidijus Dragūnas LRT Radijui sako, kad penktadienį jau buvo išpirkti 5 tūkst. bilietų. E. Dragūno teigimu, jaunimas neturi per daug pinigų koncertams, tačiau Kalnų parke SEL lyderis mano galįs sulaukti maždaug 20 tūkst. gerbėjų.

„Žinote, penktadienį, ne paslaptis, man paskambino Artūras Zuokas, mes pasikalbėjome, kiek [galėtų susirinkti žmonių]. Iš tikro šią minutę yra neaišku. Šeštadienį mes sutarę daryti tos vietos matavimus. Bet, mano akimis, ten gali ateiti 20 tūkst. žmonių“, – LRT Radijo laidai „60 minučių“ sako E. Dragūnas.

– Pone Dragūnai, kaip jaučiatės dėl to, kad pavyko gauti tą leidimą, kurio siekėte?

– Žinokite, jau gerai jaučiuosi dėl to, kad Jūs man sakote „Pone Dragūnai“ (juokiasi). Ponas! Okey.

Ne kartą vaikščiojau toje gražioje vietoje ir galvojau – kodėl Kaunas gali daryti tokius renginius po atviru dangumi, kodėl tai gali daryti Klaipėda, kiti miestai, o Vilniuje tas parkas yra uždarytas?

Žinoma, bet kas pasakytų, kad yra Vingio parkas, bet Vingio parkas lietuviškoms grupėms yra neįkandamas, per didelis. Ten turbūt gali groti „Foje“ (ir tai tik tada, kai baigia savo karjerą) ar dar kažkokia kita grupė.

Ta vieta [Kalnų parkas] yra gera, ji yra centre, bet šiaip – uždaryta. Buvo keista, kad tokia graži vieta nėra skirta žmonėms. Ji paruošta, ištiestas geras asfaltas, gražūs suoliukai – gera vieta koncertams.

Dabar girdėjau, kad Kultūros ministerija jau teiks pataisas įstatymui, ir bus priimtas sprendimas, tikiuosi – palankus, [tikiuosi] kad ten galės groti daug grupių. Bet kokiu atveju tai miestui neša pinigus: ta vieta ir nuomojama, ir vyksta koncertai, ir atvyksta svečiai žiūrėti koncertų.

– Bet ar nenutrypsite Jūs ir Jūsų gerbėjai Kalnų parko?

– Žinote, sugalvotas toks mitas. Žinoma, būna dideli koncertai, ir gal tarp 20 tūkst. atsiranda vienas blogas žmogus, kuris gali kažką padaryti, tačiau bet kokiu atveju yra saugos tarnybos, kurioms mokami dideli pinigai, kad žmonės jaustųsi saugiai. Dabar tikrai nėra 1990 metai. Gal likę kažkokių istorijų nuo seno...

– Žinia, kad gautas leidimas, kaip suprantu, Jus pasiekė ketvirtadienį, bet sakėte, kad jau 5 tūkst. bilietų į koncertą Kalnų parke parduoti?

– Penktadienį ryte buvo parduota tiek.

Tiek metų grodamas, supratau vieną dalyką – jaunimas neturi per daug pinigų. Be viso to, kad tai vyktų gražiose vietose, turi būti labai lanksčiai apgalvota kaina, kad jie galėtų atvažiuoti į koncertą su taksi, pavaišinti draugę kokteiliu, nupirkti draugei ar draugui bilietą, kad poilsis nebūtų našta ir kad tai nekainuotų kosminių pinigų.

Daugelis Vakarų žvaigždžių atvažiuoja čia, plėšia milžiniškus pinigus, o neparodo iš tikro nieko.

– Kaip manote, kiek į Jūsų koncertą susirinks žmonių?

– Žinote, penktadienį, ne paslaptis, man paskambino A. Zuokas, mes pasikalbėjome, kiek [galėtų susirinkti žmonių]. Iš tikro šią minutę yra neaišku.

Šeštadienį mes sutarę daryti tikslius tos vietos matavimus. Bet, mano akimis, ten gali ateiti 20 tūkst. žmonių.

– O naujasis meras Remigijus Šimašius Jums nepaskambino?

– Ne, aš jo nepažįstu. Bet, ne paslaptis, kol meru buvo A. Zuokas, visada jį kritikavau, bet tai yra vienas mėgstamiausių mano politikų, kuris iš tikro atnešė daug naujų vėjų į Vilnių. Ir Vilnius yra modernus ir gražus.

– Dėkui Jums už pokalbį, linkiu gražaus koncerto.

Viso pokalbio, kuriame, be E. Dragūno, dalyvavo kultūros viceministrė Agneta Lobačevskytė ir dainininkai Veronika Povilionienė bei Edgaras Lubys, klausykitės įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt