Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusį mėnesį LRT žiūrovams įdomiausia – SEL pasitraukimas

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusį mėnesį LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusį mėnesį LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT Mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė laida „Dėmesio centre“ ir žurnalisto Edmundo Jakilaičio bei grupės SEL lyderio Egidijaus Dragūno pokalbis apie karjerą, teismus pasiekusį kivirčą su Andriumi Mamontovu, skandalus su policiją ir labdarą. 

Pareiškęs, kad grupė SEL nutraukia muzikinę veiklą Lietuvoje, grupės lyderis E. Dragūnas tikina, kad taip ir bus. Jis teigia važiuosiąs į Ameriką ir ramiai kursiąs muziką. „Noriu pailsėti. Nuo dėmesio – taip pat“, – laidoje sakė vienas populiariausių ir skandalingiausių pastarojo dvidešimtmečio Lietuvos atlikėjų. Jo teigimu, tai nėra viešųjų ryšių akcija. SEL lyderis žada surengti tokį koncertą, kurį Lietuvoje dar ilgai atsimins. 

Muzikos gerbėjus domino naujasis LRT projektas „Dainų daina“. Trys dainos, surinkusios daugiausia komisijos ir žiūrovų balų, pateko į kitą etapą ir kausis dėl galimybės tapti „Dainų daina“. Šį kartą pasisekė dviem jaunosios kartos kompozitoriams ir tik vienam – vyresniosios. Kitame etape žiūrovai girdės pirmą kartą skambėjusį Stano kūrinį „Yra Lietuva“, Andriaus Kulikausko dainą „Gintarai“ ir Deivido Zvonkaus „Tik naktis“.  

Praėjusį mėnesį LRT Mediatekos lankytojai aktyviai domėjosi legenda jau tapusiu „Giminių“ serialu. 

Daug LRT žiūrovų dėmesio sulaukė gyvenimo būdo laida „Stilius“. Pirmasis jos herojus – Sigutis Jačėnas, labiausiai išgarsėjęs kaip televizijos loterijų vedėjas, pasakoja, kad viena garsi jo frazė persekioja iki šiol. „Jau 15 metų to nebedarau“, – juokiasi aktorius ir režisierius.

Bene žinomiausia žaliavalgystės pradininkė Lietuvoje Gražina Gum pastaruoju metu dažniau kalba apie mitybą, susijusią su organizmo valymu. „Tam nekliudo nei visavalgystė, nei vegetarizmas, o kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata ir imunine sistema, turėtų galvoti, kad kūną verta sykiais apvalyti“, – sako antrosios laidos istorijos herojė, sukūrusi tūkstančius patiekalų receptų, kokteilių derinius ir sumaniusi sveikatinimo programų. 

Trečiame pasakojime architektė Ona Januškevičiūtė savo profesiją vadina vyriška, tad nenuostabu, kad pirmąkart statybų aikštelėje išvydę liauną trapią mergaičiukę su šalmu darbininkai skeptiškai susižvalgo.

Kaip visada, aktyviai LRT Mediatekoje žiūrima socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“. Šioje laidoje marijampolietė Ingrida pasakoja, kad jos vaikai Anglijoje buvo atimti trečią dieną po to, kai juos atsivežė. Ją taip pat tardė dėl nesąžiningai užpildyto klausimyno pašalpai gauti. Moteris „Emigrantams“ sako, kad po šių išbandymų tapo stipresnė – dabar ji nebebijo pakovoti už save ir savo šeimą. Ingridai taip pat nebėra gėda skųsti. „Jei tu neskųsi, tada tave paskųs ir „suvalgys“, – tvirtina moteris.

1. „Dėmesio centre“

2. „Dainų daina“

3. „Giminės“

4. „Stilius“

5. „Emigrantai“