Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Geriausių radijo ir televizijos laidų apdovanojimai – tiesiogiai per LRT Kultūrą

LRT.lt2015.09.08 13:45

Ketvirtadienį Vilniaus rotušėje vyks Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) organizuojamo laidų konkurso „Pragiedruliai“ apdovanojimai, kuriuos 16 val. tiesiogiai transliuos LRT Kultūra.

Ketvirtadienį Vilniaus rotušėje vyks Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) organizuojamo laidų konkurso „Pragiedruliai“ apdovanojimai, kuriuos 16 val. tiesiogiai transliuos LRT Kultūra.

Geriausių laidų konkursą, kuriuo siekiama paskatinti kokybinį radijo ir televizijos produkcijos augimą bei išaiškinti ir apdovanoti geriausių laidų kūrėjus, LRTK organizavo jau tryliktą kartą.

Konkursui iš viso buvo pateiktos 78 laidos: 51 televizijos ir 27 radijo. Tai pats gausiausias konkursas iš visų organizuotų. Šiemet, kaip ir kasmet, konkurse labai aktyviai dalyvavo visuomeninis transliuotojas – LRT, daug laidų pateikė kūrėjai iš Lietuvos regionų bei nepriklausomi prodiuseriai, konkursu pradėjo domėtis ir didieji transliuotojai bei internetinė televizija, teigiama LRTK pranešime spaudai.

Vertinimo komisija šiais metais buvo sudaryta iš pačios LRTK narių, kurie atstovauja įvairias kūrybines organizacijas. Komisijos pirmininku išrinktas LRTK narys, Lietuvos žurnalistų sąjungos vadovas Dainius Radzevičius.
Kaip teigiama LRTK pranešime, laidos buvo vertinamos atsižvelgiant į jų aktualumą, išliekamąją ir meninę vertę, originalumą, poveikį ugdant kultūrines, bendražmogiškąsias, pilietines ir estetines vertybes bei darbo profesionalumą ir kūrybiškumą.

Šiais metais konkurso laidos buvo renkama geriausia televizijos kultūros laida, geriausia radijo kultūros laida, regioninės televizijos laida, regioninio radijo laida, televizijos pokalbių laida, radijo pokalbių laida, televizijos dokumentikos projektas, televizijos publicistikos laida, radijo publicistikos laida, televizijos pramogų laida.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.