Naujienų srautas

Tavo LRT2015.09.08 13:45

Klausiate – atsakome. Kodėl „LRT grotuvas“ neveikia „Windows Phone“ telefone?

„LRT grotuvas“ „Windows Phone“ telefone neveikia dėl laikinų sutrikimų, tačiau LRT gali pasiūlyti ir daugiau dėmesio vertų programėlių, sako LRT.lt portalo vadovas Mindaugas Raguotis.  

„LRT grotuvas“ „Windows Phone“ telefone neveikia dėl laikinų sutrikimų, tačiau LRT gali pasiūlyti ir daugiau dėmesio vertų programėlių, sako LRT.lt portalo vadovas Mindaugas Raguotis.

LRT Radijo klausytojas Kristijonas teiraujasi, kodėl programėlė „LRT grotuvas“ neveikia „Windows Phone“ telefone.

Pasak M. Raguočio, taip yra dėl laikinų sutrikimų, nes įmonė, kuri pagamino programėlę, nebetęsia savo veiklos. „Šiuo metu jau radome partnerius, su kurias pagaminsime naują programėlę šiai operacinei sistemai. Tikiuosi, kad dar šį mėnesį galėsime pradžiuginti savo klausytojus ir žiūrovus nauju produktu“, – tikina portalo LRT.lt vadovas. 

Turintiems išmaniuosius telefonus LRT gali pasiūlyti ir kitų programėlių. „Pati populiariausia LRT programėlė šiuo metu yra „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Ji veikia visose populiariausiose operacinėse sistemose“, – sako M. Raguotis.

Šiuo metu minėtos programėlės parsisiuntimų skaičius per visas platformas viršija 170 tūkst. Per programėlę galima tiesiogiai žaisti su laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyviais, atsakinėti į klausimus, o kai laida nevyksta, spręsti atsitiktiniu būdu pateikiamus treniruočių klausimus.

„Kita programėlė – „Gustavo receptai“. Programėlė prieinama „Android“ ir „iOS“ sistemų vartotojams“, – siūlo portalo LRT.lt vadovas. Pasak jo, su minėta programėle galima sužinoti pačius populiariausius ir geriausius „Gustavo enciklopedijos“ laidose rodytus receptus. „Galima sužinoti visą jų gaminimo eigą, žiūrėti laidos iškarpą su būtent to patiekalo gaminimu, net susidaryti prekių sąrašą – kokių produktų trūksta, kad galėtumėte pagaminti norimą patiekalą“, – pasakoja M. Raguotis.

Dar viena dėmesio verta programėlė – „LRT Pasakos“. Šiuo metu ji  veikia „Android“ operacinėje sistemoje ir yra parsisiųsta apie 15 tūkst. kartų. „Sulaukėme nemažai vartotojų laiškų su prašymais šią programėlę padaryti ir „iOS“ sistemai, t. y. „Iphone“ telefonams. Šią programėlę paleisime jau kitą savaitę“, – žada pašnekovas.

„LRT pasakos“ programėles funkcijos, M. Raguočio teigimu, – labai paprastos: surinkta bene 50 geriausių LRT Radijo pasakų, vaikai gali jų klausyti, peržiūrėti kitų vaikų nupieštus piešinius arba patys piešti telefonu ar planšete. „Tai pirmoji tokio tipo ir tokio jauno amžiaus vaikams pritaikyta LRT programėlė“ , – atkreipia dėmesį LRT.lt portalo vadovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą