Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – kandidatų į merus iškalba

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT Mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė legenda jau tapęs „Giminių“ serialas. 

Aktyviai Mediatekos lankytojai domėjosi ir savivaldybių merų rinkimų II-ojo turo debatais, kuriuose, abėcėlės tvarka, dalyvavo visi antrojo turo didžiuosiuose šalies miestuose kandidatai.

Televizijos veidas, radijo balsas ir mieloji teta Beta. Taip dažniausiai pavadinama Bernadeta Lukošiūtė, su kurios pasakomis ir viktorinomis užaugo ne viena vaikų karta. Laidos „Stilius“ herojė antrą kartą brendą į tą pačią upę ir siekia atgaivinti „Labanaktuką“. 

Antrasis laidos herojus, per 30 metų skalpeliu grąžinantis ir jauninantis savo pacientus, chirurgas Renaldas Vaičiūnas neslepia, kad labiausiai jis geidžiamas tarp moterų. 

Paprastai apibrėžti Aušros Haglund gyvenimą – reikalas gana sudėtingas, mat tik neseniai, sulaukusi 50 jubiliejaus, ji nutarė, kad laikas koncentruotis į vieną sritį ir mesti daugumą ankstesnių veiklų. apie tai – trečiajame „Stiliaus“ pasakojime. 

Nemažiau įdomi LRT Mediatekos lankytojams buvo ir LRT Televizijos laida „Emigrantai“, kuri pradeda pasakojimų seriją iš Švedijos. Tai – viena turtingiausių valstybių Europoje, kurioje atlyginimai – milžiniški, kaip ir visoje Skandinavijoje. Būtent pinigai ir socialinės garantijos labiausiai čia ir vilioja emigrantus iš Lietuvos.

Švedijos sostinės Stokholmo pakraštyje su žmona ir dviem sūnumis įsikūręs Kęstas sako atvažiavęs čia, nes kito kelio nebebuvo. 36-erių vyras gimtinėje niekaip neišbrido iš skolų, o Švedijoje jam pasisekė. Pradėjęs nuo paprasto mechaniko, dabar jis – kelių autoservisų vadovas, atsakingas už techniką. Geras darbas, nuosavas kotedžas Stokholmo pakraštyje ir jokios baimės, kad baigsis pinigai – tai lietuviui pavyko pasiekti emigracijoje.

LRT Mediatekos lankytojai domėjosi ir kandidatų į merus debatais didžiuosiuose miestuose, ypač – Panevėžyje. Debatuose dalyvavo visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ kandidatas Rytis Mykolas Račkauskas ir TS LKD kandidatas Maurikijus Grėbliūnas.

1.       „Giminės“

2.       Savivaldybių merų rinkimai. II-ojo turo debatai.

3.       „Stilius“

4.       „Emigrantai“

5.       Kandidatų į merus debatai didžiuosiuose miestuose