Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – buvusio televizijos loterijų veido gyvenimas

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT Mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė gyvenimo būdo laida „Stilius“. Pirmasis jos herojus – Sigutis Jačėnas – labiausiai išgarsėjęs kaip televizijos loterijų vedėjas, pasakoja, kad viena garsi jo frazė persekioja iki šiol. „Jau 15 metų to nebedarau“, – juokiasi aktorius ir režisierius, ir pasakoja daug įdomių savo gyvenimo dalykų. 

Bene žinomiausia žaliavalgystės pradininkė Lietuvoje Gražina Gum pastaruoju metu dažniau kalba apie mitybą, susijusią su organizmo valymu. „Tam nekliudo nei visavalgystė, nei vegetarizmas, o kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata ir imunine sistema, turėtų galvoti, kad kūną verta sykiais apvalyti“, – sako antrosios laidos istorijos herojė, sukūrusi tūkstančius patiekalų receptų, kokteilių derinius ir sumaniusi sveikatinimo programas. 

Trečiame pasakojime architektė Ona Januškevičiūtė savo profesiją vadina vyriška, tad nenuostabu, kad pirmąkart statybų aikštelėje išvydę liauną trapią mergaičiukę su šalmu darbininkai skeptiškai susižvalgo.

Kaip visada, aktyviai LRT Mediatekoje žiūrima socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“. Šioje laidoje marijampolietė Ingrida pasakoja, kad jos vaikai Anglijoje buvo atimti trečią dieną po to, kai juos atsivežė. Ją taip pat tardė dėl nesąžiningai užpildyto klausimyno pašalpai gauti. Moteris „Emigrantams“ sako, kad po šių išbandymų tapo stipresnė – dabar ji nebebijo pakovoti už save ir savo šeimą. Ingridai taip pat nebėra gėda skųsti: „Jei tu neskųsi, tada tave paskųs ir „suvalgys“.

Dažnai LRT Mediatekoje žiūrėtas ir didžiausio masto intelektinis žaidimas Lietuvoje – „Auksinis protas“

Laidoje „Gyvenimas“ – atviras Ramūno Vyšniausko interviu apie audringą jaunystę, pergales bei skaudžią draugų išdavystę. Kodėl ketverius metus jo mobilusis buvo išjungtas? Ir kaip sunkiaatlečio gyvenimą pakeitė santuoka ir dviejų vaikų gimimas. Antroji laidos tema – gatvės artisto sukurta milijardinė cirko imperija – iš arti. Vaizdai, verčiantys šiurpti odą ir garsiausių pasaulio akrobatų iššūkis laidos kūrėjams.

LRT žiūrovus domino ir speciali „Dėmesio centre“ laida, kurioje su svarbiausių politinių partijų lyderiais aptarti merų ir savivaldybių tarybų rinkimai.

1.       „Stilius“

2.       „Emigrantai“

3.       „Auksinis protas“

4.       „Gyvenimas“

5.       „Dėmesio centre“