Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusį mėnesį LRT žiūrovams įdomiausia, kaip vaikai pakeitė žvaigždžių gyvenimą

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusį mėnesį LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusį mėnesį LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didelio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė laida „Gyvenimas“, kurioje laidos kūrėjai aiškinosi, kaip vaikai pakeitė Lietuvos įžymybių gyvenimus. Stilistė Agnė Jagelavičiūtė, vos prieš tris mėnesius susilaukusi sūnaus, interviu laidai „Gyvenimas“ sakė iki šiol netramdanti ašarų. O dukros gimimą stebėjęs dainininkas Edgaras Lubys laidoje tikino į sceną lipantis tik dėl šeimos. 

Vieta, į kurią šįkart pasuko „Emigrantai“, neegzistuoja automobilių navigacijos sistemose. Ji ne visuomet žymima žemėlapiuose, apie ją sklinda daug kalbų – daugiausiai iškraipytų, neteisingų. Kad čia pakliūtų, reikėjo asmeninio kvietimo, oficialių dokumentų iš valdiškų įstaigų, iki smulkmenų suderinto kelionės plano ir svarbiausia – laikytis griežtų taisyklių. Tai istorija iš Izraelyje esančio Vakarų Kranto, kitaip vadinamo Samarija. Danielius Lupšicas gimė ir užaugo Vilniuje, tačiau prieš penkiolika metų jis nusprendė grįžti į savo protėvių žemę – Izraelį. Tapęs šios šalies piliečiu, vyras neteko Lietuvos pilietybės, bet liko didelis tėvynės patriotas. Izraelyje jis išmoko hebrajų kalbos, tarnavo Izraelio gynybos pajėgose (Izraelio kariuomenėje), sutiko savo būsimą žmoną, vedė ir susilaukė trijų vaikų. 

LRT Mediatekos lankytojai visada domisi „Eurovizija“. Aktyviai žiūrėtas laidos, kurioje paaiškėjo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo dalyviai, įrašas. Komisijos ir žiūrovų sprendimu konkursą paliko Jurgis Brūzga ir Edgaras Lubys.

„Net neabejoju, kad provincijos miestelyje mano vardo daugelis net negirdėjęs“, – prisipažįsta dainininkė Giedrė Kilčiauskienė laidoje „Stilius“. – Neiššoviau į viršų staiga, ir gerai, nes nėra galimybės staiga nukristi“. Dainininkė atvirai pasakoja apie savo gyvenimą ir tikina, kad niekada neketino užkariauti visų simpatijų. 

Antrasis „Stiliaus“ pasakojimas – apie namų jaukumą. „Namai turi būti tokie, į kuriuos gera grįžti“, – neginčytinas tiesas vardija dekoratorė Ingrida Kučinskaitė, tikinti, kad namai privalo turėti savo dvasią. Tačiau pirmiausiai interjero specialistė kalba ne apie išplanavimą ar sienų spalvas.

LRT Mediatekos lankytojai aktyviai ieškojo ir vienos serialo „Giminės. Gyvenimas tęsiasi“ serijos. Joje Paulei Šakalytei, atrodo, pagaliau ima šypsotis sėkmė. Šioje serijoje taip pat paaiškėja, kodėl daktarui Arvydui Baltinui nepavyksta nuoširdžiai pasikalbėti su seserimi Virginija, galima išvysti Jogailos konfliktą su Marijanu Zigizmundu ir nepavykusį Angelės gimtadienio šventimą.

1.       „Gyvenimas“

2.       „Emigrantai“

3.       „Eurovizija“

4.       „Stilius“

5.       „Giminės“