Tavo LRT

2019.04.01 10:27

Praėjusios savaitės žiūrimiausia laida – „Stambiu planu“

LRT.lt2019.04.01 10:27

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovai labiausiai domėjosi LRT PLIUS intelektualių pokalbių laida „Stambiu planu“. Laidoje svečiavosi teatro, kino ir televizijos aktorius, laidų vedėjas Giedrius Savickas. Jis pasidalijo mintimis apie aktorystę, gyvenimą, tikėjimą. Laidos vedėjas – Andrius Rožickas.

Taip pat itin daug žiūrovų dėmesio sulaukė itališkas draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda, kai gražuolė Tereza Jorijo persikelia į Milaną ir sudalyvauja drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Jai pavyksta laimėti konkursą ir tapti neseniai atidarytos parduotuvės naująja pardavėja. Čia ji pažįsta pavojų kupiną mados pasaulį.

Domėtasi ir muzikiniu duetų konkursu „Dvi kartos“. Projekte dalyvauja tiek profesionalūs, tiek nežinomi, tačiau išties talentingi atlikėjai. Kiekvienas duetas yra sudarytas iš skirtingų kartų atstovų. Poros kiekvieną savaitę gauna užduotį ir varžosi tarpusavyje. Mėgstamiausią savaitės ir viso projekto porą renka televizijos žiūrovai bei komisija.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir kulinarinė laida „Beatos virtuvė“. Laidoje vedėja Beata Nicholson kartu su LRT prodiuseriu Audriumi Giržadu gamino portugališką aštuonkojį. Taip pat laidoje gaminta lazanija su varške ir daržovėmis, „Mano firminio torto“ rubrikoje – obuolių „skarelės“.

Taip pat žiūrovams buvo įdomi „Auksinio proto“ kova. Kaip ir kiekvieną kartą, protų kovoje susirungė šeši žaidėjai, o laimėtojo ženklelį įsisegė tik vienas, kuris galės susirungti ir finaliniuose „Auksinio proto“ žaidimuose. Intelektinė laida kaskart prie televizorių ekranų suburia įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus net tik pasitikrinti žinių, bet ir smagiai praleisti laiką.

1. „Stambiu planu“

Stambiu planu. Giedrius Savickas: gali būti netikintis, bet 10 Dievo įsakymų skirti visiems

2. „Ponių rojus“

3. „Dvi kartos“

Dvi kartos

4. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė. 68 laida

5. „Auksinis protas“

Auksinis protas

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.