Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojai mielai klausėsi R. Kazlo sekamos pasakos

LRT.lt2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.  

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Tradiciškai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojus domino socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ ir šįkart – išskirtinis reportažas apie kovą už vaikus Norvegijoje. Laidoje buvo gvildenama, kas teisūs – grąžinti vaikus reikalaujantys lietuviai ar Norvegijos pareigūnai? Laidos „Emigrantai“ komandai pirmajai pavyko pakalbinti vaikų teisų tarnybos „Barnevernet“ darbuotoją, kuri pakomentavo situaciją ir paneigė sklandančius mitus apie neadekvačius vaikų teisių tarnybos veiksmus.

LRT Mediatekos lankytojai aktyviai ieškojo ir vienos serialo „Giminės. Gyvenimas tęsiasi“ serijos. Joje Paulei Šakalytei, atrodo, pagaliau ima šypsotis sėkmė. Šioje serijoje taip pat paaiškėja, kodėl daktarui Arvydui Baltinui nepavyksta nuoširdžiai pasikalbėti su seserimi Virginija, galima išvysti Jogailos konfliktą su Marijanu Zigizmundu ir nepavykusį Angelės gimtadienio šventimą.

Susidomėjimo praėjusią savaitę neprarado ir laida „Stilius“. Laidos komanda šįkart pasakojo, kaip žurnalistė Algė Ramanauskienė su vyru Eligijumi įprastą kasdienybę apvertė aukštyn kojomis. „Mudu palikome savo darbus, užtikrintus atlyginimus ir išėjome su savo vizija į nežinią“, – laidoje sakė Algė.

Kitame laidos pasakojime maisto tyrinėtoja ekonomikos mokslų daktarė Guoda Azguridienė laidai „Stilius“ pasakojo, kas sveika, o kas ne, kas užaugina papildomus kilogramus ir kas juos tirpina.

Galiausiai režisiere tapusi niujorkietė Lina Plioplytė, filmo „Amžinai stilingos“ kūrėja, laidoje dėstė savo požiūrį, kodėl vienos moterys nori puoštis, o kitos ne, kokia tam įtaką turi Niujorkas ir kodėl laidos herojė nepageidauja šeimos ir vaikų.

Praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojai aktyviai klausėsi švedų rašytojo Sveno Nordkvisto pasakos „Sąmyšis darže“, kurią skaitė aktorius Rolandas Kazlas.

Taip pat aktyviai buvo žiūrima ir laida „Gyvenimas“, kurioje laidos kūrėjai aiškinosi, kaip vaikai pakeitė Lietuvos įžymybių gyvenimus. Stilistė Agnė Jagelavičiūtė, vos prieš tris mėnesius susilaukusi sūnaus, interviu laidai „Gyvenimas“ sakė iki šiol netramdanti ašarų. O dukros gimimą stebėjęs dainininkas Edgaras Lubys laidoje tikino į sceną lipantis tik dėl šeimos. 

1. „Emigrantai“

2. „Giminės. Gyvenimas tęsiasi“

3. „Stilius“

4. Pasaka „Sąmyšis darže“. 1 dalis.

5. „Gyvenimas“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.