Tavo LRT

2015.09.08 13:45

„Eurovizijos“ finalininkė Mia: į sceną aš turiu įeiti kaip diva

LRT.lt2015.09.08 13:45

Dainininkė Vilija Pilibaitytė – Mia šiuo metu gyvena nacionalinės atrankos į „Eurovizijos“ dainų konkursą sūkuryje. Mia – viena iš trijų atrankoje likusių dalyvių, įtemptai kovojančių dėl garbės atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse Vienoje, Austrijoje.

Dainininkė Vilija Pilibaitytė – Mia šiuo metu gyvena nacionalinės atrankos į „Eurovizijos“ dainų konkursą sūkuryje. Mia – viena iš trijų atrankoje likusių dalyvių, įtemptai kovojančių dėl garbės atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse Vienoje, Austrijoje.

Nors iki finalo lieka visai mažai laiko, o įtampa, regis, auga kiekvieną akimirką, Vilija – kaip visada pasitempusi. Tokia ji visuomet ir scenoje, ir nulipusi nuo jos – tikra karalienė, savo moteriškumą kaip niekas kitas atskleidžianti itin subtiliai.

„Nežinau. Turbūt tai sklinda iš manęs pačios. Nieko specialiai nedarau, rengiuosi taip, kaip jaučiuosi“, – į komplimentus apie savo išvaizdą atsako dainininkė.

Dėl sceninio įvaizdžio Mia viena sau laurų neprisiima ir pasakoja apie bendradarbiavimą su stilistais: „Jeigu kalbame apie sceną, visuomet tariuosi su stilistais. Aš papasakoju jiems savo norus, įsivaizdavimus ir niekada nevilkiu to, kas man nepatinka. Su scenine apranga turiu jaustis labai gerai“.

Pasak Mios, rūbas yra pridėtinė žmogaus vertė, savotiška asmenybės išraiška, kurią lengva atspėti vien nužiūrėjus žmogaus drabužius.

Su dainininkės nuomone sutinka ir viena iš „Eurovizijos“ atrankos stilisčių Ūla Tulevičiūtė. „Negali tiesiog imti ir užvilkti suknelę žmogui, kuriai, pavyzdžiui, jis nėra pakankamai subrendęs. Viskas priklauso nuo žmogaus ir jo charakterio. Kiekvienas dainininkas scenoje tampa aktoriumi ir rūbai apie žmogų pasako labai daug, suteikia tam tikrą nuotaiką. Su Mia dirbti paprasta ir įdomu – ji ne tik labai graži ir žavi moteris, bet visada turi savo nuomonę, aiškią viziją apie savo sceninį įvaizdį“, – pasakoja stilistė.

„Suknelė turi būti pasiūta iš geros medžiagos, atskleisti mano asmenybę ir dar pridėti dainai žavesio“, – apie aprangos pasirinkimą scenai pasakoja Mia. Kalbant apie kasdienybę, atlikėja sako esanti iš tų moterų, kurios geriau turės mažiau, bet kokybiškų rūbų.

Šio šeštadienio nacionalinės atrankos laidoje Mia pasirodė su specialiai jai siūta suknele – įspūdingu tiulio sijonu bei blizgiu seksualiu bodžiu. Sceninį rūbą kūrė naujo, tačiau kokybe ir originalumu spėjusio pasižymėti prekės ženklo „AiMi“ kūrėjai.

„Paskutinėje „Eurovizijos“ laidoje mano apranga man iš tiesų labai patiko – kokybiškas ir man puikiai tinkantis derinys. Kaip sakiau, kiekvieną man skirtą sceninį drabužį visados smulkiai aptariu su stilistais. Kodėl turėčiau dainuoti su skarmalais, jeigu kasdieną vaikščioju su daug brangesniais rūbais? Į sceną aš turiu eiti kaip diva ir joje atrodyti dar fantastiškiau, negu visada“, – įsitikinusi dainininkė.

Nepraleiskite „Eurovizijos“ atrankų kiekvieną šeštadienį, 21:00val. per LRT. Lietuva jau netrukus išsirinks savo atstovą tarptautiniame „Eurovizijos“ konkurse!

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.