Naujienų srautas

Tavo LRT2019.03.26 09:41

Serialas „Ponių rojus“ ir Beatos Nicholson receptai – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2019.03.26 09:41

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovai daugiausia domėjosi draminiu serialu „Ponių rojus“. Žiūrovų itin pamėgtame seriale netrūksta intrigų ir aistrų, jame pasakojama, kaip gražuolė Tereza Jorijo persikelia į Milaną, sudalyvauja drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje ir, laimėjusi konkursą, tampa naująja pardavėja. Milane ji pažįsta žavų, tačiau pavojų kupiną mados pasaulį. Šis serialas – populiaraus prancūzų rašytojo E. Zolos romano „Moterų laimė“ versija.

Žiūrovams taip pat buvo itin įdomu, ką laidoje „Beatos virtuvė“ gamino laidos vedėja Beata Nicholson. O ji parodė, kaip pasigaminti gardų meksikietišką patiekalą – enčiladą su kiauliena ir daržovėmis, taip pat Tailando virtuvės įkvėptą greitą žuvies troškinį kokosų piene. „Mano firminio torto“ rubrikoje gamintas sūrio pyragas „Niujorkas“ – jį gamino Vaida ir Povilas, kurį laiką gyvenę Šiaurės Airijoje, o grįžę į Lietuvą Utenoje atidarę kepyklėlę. Laidos viešnia – dainininkė Monika Marija Paulauskaitė.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė muzikinis duetų konkursas „Dvi kartos“. Projekte dalyvauja tiek profesionalūs, tiek nežinomi, tačiau labai talentingi atlikėjai. Kiekvienas duetas yra sudarytas iš skirtingų kartų atstovų – poros mėgina parodyti gražiausias savojo laikotarpio dainas. Dalyviai kiekvieną savaitę gauna užduotį ir varžosi tarpusavyje. Mėgstamiausią savaitės ir viso projekto porą renka televizijos žiūrovai bei komisija.

Taip pat į LRT mediatekos TOP 5 pateko intelektinis žaidimas „Auksinis protas“. Kaskart žaidime susirungia šeši žaidėjai, o geriausiam iš jų atitenka ne tik garbė ir laimėtojo ženklelis, bet ir galimybė toliau dalyvauti žaidime. Intelektinė protų kova kiekvieną penktadienį prie televizorių ekranų suburia įvairiausių visuomenės sluoksnių smalsuolius pasitikrinti žinių ir smagiai praleisti laiką.

Žiūrovams taip pat buvo įdomios dokumentinės laidos „(Ne)emigrantai“ kūrybinės komandos parengtos istorijos. Laidoje Šveicarijoje gyvenanti ir dirbanti lietuvė, psichiatrė Justina papasakojo, kaip dėl žiauraus persidirbimo šios šalies gyventojams vis dažniau prireikia psichiatro pagalbos. Savo patirtimi pasidalijo ir Vygandas su Agne – jie užsidirbo tiek pinigų, kad nusipirko penkis nuosvaus namus, tačiau gyvenimą Šiaurės Airijoje vis tiek vadina tremtimi. Rubrikoje „Sveiki sugrįžę“ – po septynerių metų Malaizijoje Vilnių iš naujo atrandanti rašytoja Gabija Grušaitė.

1. „Ponių rojus“

2. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė 67 laida

3. „Dvi kartos“

Dvi kartos

4. „Auksinis protas“

Auksinis protas

5. „(Ne)emigrantai“

(Ne)emigrantai

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą