Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia: pusė milijono eurų per dieną ir M. Šalčiūtė

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio sulaukusioje laidoje „Gyvenimas“ – pirmasis Evelinos Anusauskaitės interviu po pusantrų metų tylos. Jautrus Los Andžele gyvenančios dainininkės pokalbis apie šeiminį gyvenimą, tėvų skyrybas, artėjančias didžiules permainas karjeroje ir tai, kodėl dar nenori vaikų. Kitas laidos herojus – 23-ejų kaunietis Laurynas Levinskas ir pasakojimas, kaip jaunam vyrukui kartais per dieną pavyksta uždirbti pusę milijono eurų.

Didelio susidomėjimo praėjusią savaitę sulaukė „Pinigų karta“. Joje – pokalbis apie verslumą, pinigus ir populiarumo kainą su interneto fenomenu tituluojama Monika Šalčiūte. Taip pat aiškintasi, ar žmonės jau apsiprato su naująja valiuta euru. Laidos žurnalistai toje pačioje vietoje filmavimo tuos pačius žmones prieš ir po euro įvedimo ir lygino, kiek išsipildė jų prognozės, baimės ir lūkesčiai. 

Populiarumo nepraranda ir nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Praėjusioje laidoje LRT Televizijos žiūrovams teko atsisveikinti su dar dviem „Eurovizijos“ atrankos dalyvias. Po trijų laidų mažiausiai balų turėjo ir konkursą paliko pirmą kartą atrankoje dalyvavusios Reda Striškaitė ir Wilma La. 

Mediatekos lankytojai aktyviai žiūrėjo ir socialinės dokumentikos laidą „Emigrantai“. Joje – į Olandiją išvykęs gyventi lietuvis planuoja per artimiausius keletą metų grąžinti būsto paskolą ir svajoja apie nuosavą verslą – barą, nors šiandien fermose gaudo ir vakcinuoja vištas. LRT Televizijos laidos „Emigrantai“ herojus uždirba 1400 ir daugiau eurų per mėnesį ir būtų visai patenkintas savo gyvenimu, jei ne viena bėda – nesusiranda širdies draugės.

Kai sriubos virimą nutraukia pavojaus sirenos, kai, užuot prigulus pogulio ant sofutės, tenka bėgti į požeminę slėptuvę nuo karo, kai meilę vyrui, už kurio ištekėjai, vėl ir vėl tenka įrodinėti religinei rabinų komisijai. Jums Lietuvoje toks gyvenimo ritmas gal ir atrodo keistas, bet, jeigu apsistotumėte Rananoje, mieste Vidurio Izraelyje, prie to greitai priprastumėte. LRT Televizijos laidą „Emigrantai“ čia pasikvietė tautietė Rima Bliumenzon. Ji prieš 10 metų, būdama vos 21-erių, ištekėjo už vietinio – 12 metų vyresnio programavimo specialisto, lietuviškų šaknų taip pat turinčio žydo Omri.

Laidos „Stilius“ herojė, mokytoja Xuenqiu Xiang yra Belgijos Karalystės ambasadoriaus žmona, kilusi iš Pekino. Bene 20 metų po pasaulį važinėjanti pora įdomi ne tik savo likimo geografija. Visur, kur tik reziduoja vyras, jo žmona X. Xiang dėsto Dao vienuolių mokymus ir susidomėjusius skatina tobulinti savo kūną. 

Kita istorija – į devintą dešimtį įkopusiam aktoriui Rimgaudui Karveliui, atrodo, nebaisi nei senatvė, nei vienatvė. Jis paskendęs idėjose, nepamirštas žiūrovų. Kasdien džiaugiasi gyvenimu ir net neįtarsi, kokias emocijas bei skaudžią patirtį slepia visų mylimo aktoriaus pokštai ir juokeliai. 

„Dabar gyvenu patį geriausią savo gyvenime laikotarpį, nes pagaliau išmokau mylėti save“, – sako kita laidos herojė, dainininkė, dainos ir judesio studijos vadovė Rūta Morozovaitė. Prieš daugiau kaip 30 metų sužibėjusi tuomet prestižiniame estradinių dainų atlikėjų konkurse „Vilniaus bokštai“, moteris neslepia – kelią į scenos aukštumas skynėsi nelengvai.

1. „ Gyvenimas“

2. „Pinigų karta“

3. „Eurovizija“

4. „Emigrantai“

5. „Stilius“