Tavo LRT

2015.01.14 16:08

N. Šiaudikytė: neparodžiau visko, ką norėjau

LRT.lt 2015.01.14 16:08

Grupės „Naujos pupytės” narė, seksualiu įvaizdžiu garsėjanti dainininkė Neringa Šiaudikytė jau ne pirmą kartą bando jėgas nacionalinėje atrankoje į „Eurovizijos” dainų konkursą. Neringa prisipažįsta, kad kiekvienais metais sugrįžti į atranką ir dalyvauti joje iš naujo vilioja konkurso teikiamas prizas. 

Grupės „Naujos pupytės” narė, seksualiu įvaizdžiu garsėjanti dainininkė Neringa Šiaudikytė jau ne pirmą kartą bando jėgas nacionalinėje atrankoje į „Eurovizijos” dainų konkursą. Atlikėja prisipažįsta, kad kiekvienais metais sugrįžti į atranką ir dalyvauti joje iš naujo vilioja konkurso teikiamas prizas.

„Sunku pasakyti, ko reikalauja „Eurovizija”, – sako dainininkė, – labiau reikia žinoti, ko nori mūsų lietuviškoji „Eurovizijos” komisija”. N. Šiaudikytė prisimena pirmąjį kartą, kai dalyvavo atrankoje su savo kūriniu. „Tai buvo tikrai, mano manymu, eurovizinė daina, tačiau komisija viešai samprotavo, ar tai atneštų Lietuvai sėkmę”, – pasakoja nacionalinės atrankos dalyvė ir priduria tikrai nežinanti, ko reikia šiam konkursui. „Matyt, kažko, kas vienareikšmiškai pavergtų visų širdis ir nepaliktų jokių abejonių”, – mąsto ji.

Po dviejų nacionalinės atrankos koncertų N. Šiaudikytė yra vienuoliktoje vietoje. Po pasirodymo trečiajame koncerte, kuris bus rodomas jau šį šeštadienį, dainininkė sulaukė komisijos narių kritikos, užkulisiuose ją guodė kompozitorius Deivydas Zvonkus. Atlikėja mano, kad kai kurie komisijos nariai ir žmonės prie televizijos ekranų yra nusiteikę skeptiškai vien dėl to, kad ji – muzikos grupės „Naujos pupytės” narė. Tiesa,  dėl to nenusimena: „Kasmetinis dalyvavimas „Eurovizijoje” man padeda geriau įleisti šaknis Lietuvos muzikos pasaulyje ne tik kaip grupės „Naujos pupytės” narei, bet kaip ir dainininkei N. Šiaudikytei. Man tai yra labai svarbu”.

Dainininkė sako, kad paskutinis pasirodymas ją nuliūdino – todėl, kad nepavyko parodyti visko, ką norėjo. „Labai tikiuosi, kad dar bus daug gerų pasirodymų ir progų užkariauti ne vieno skeptiko širdį”, – optimistiškai nusiteikusi N. Šiaudikytė. Kaip jai seksis trečiajame nacionalinės atrankos etape, kuriame skambės jau specialiai šiai „Eurovizijai“ parašytos dainos, pamatysime šį šeštadienį, 21.00 valandą per LRT televiziją.