Tavo LRT

2019.03.18 10:19

Praėjusią savaitę LRT.lt žiūrovai daugiausia domėjosi serialo „Ponių rojus“ intrigomis

LRT.lt2019.03.18 10:19

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė meilės ir aistros, intrigų ir jausmų kupinas itališkas draminis serialas „Ponių rojus“. Gražuolė Tereza Jorijo, persikėlusi į Milaną, sudalyvauja drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Jai pavyksta laimėti konkursą ir tapti neseniai atidarytos parduotuvės naująja pardavėja. Čia ji pažįsta žavų, tačiau pavojų kupiną mados pasaulį. Tai populiaraus prancūzų rašytojo E. Zolos romano „Moterų laimė“ versija.

Taip pat daug žiūrovų dėmesio sulaukė kulinarinė laida „Beatos virtuvė“, vedama Beatos Nicholson. Laidoje gamintas tikras uzbekiškas plovas. Rubrikoje „Mano firminis tortas“ atgimė klasikinis riešutinio morengo ir sviestinio kremo tortas „Dainava“ – kaip jį išsikepti parodė virtuvės šefas Jaroslav`as Orševski`s. Laidos viešnia – Havajuose gyvenanti lietuvė rašytoja Vaiva Rykštaitė.

Žiūrovai taip pat domėjosi dokumentine laida „(Ne)emigrantai“. Laidoje rodytos trys istorijos. Renginių vedėjo Donato pradžia Šiaurės Airijoje – su teisininko diplomu dirbti į sąvartyną. Vienišos mamos Jekaterinos sunkumai Šveicarijoje. Rubrikoje „Sveiki sugrįžę“ – Mindaugo ir Jolitos Danijoje atrasta aistra floristikai.

Domėtasi ir daugiaserijiniu TV filmu „Laisvės kaina. Disidentai“. Šis filmas tęsia kitose dalyse – „Savanoriai“ ir „Partizanai“ – atskleistos Lietuvos istorijos pasakojimą. Numalšinus partizanų judėjimą pasipriešinimas okupacijai įgavo kitas formas – atsirado disidentinė kova, iki pat Nepriklausomybės atgavimo formavusi mūsų tautos stuburą. Filmas apima laikotarpį tarp 1956-ųjų ir maždaug 1983-ųjų.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių laidų penketuką pateko ir muzikinis duetų konkursas „Dvi kartos“. Projekte – tiek profesionalūs, tiek nežinomi, tačiau išties talentingi atlikėjai. Kiekvienas duetas yra sudarytas iš skirtingų kartų atstovų (amžiaus skirtumas siekia bent 18 m.). Jie ne tik varžosi tarpusavyje, bet ir mėgina vienas kitam parodyti gražiausias savojo laikotarpio dainas. Poros kiekvieną savaitę gauna užduotį. Mėgstamiausią savaitės ir viso projekto porą renka televizijos žiūrovai bei komisija.

1. „Ponių rojus“

2. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė. 66 laida

3. „(Ne)emigrantai“

(Ne)emigrantai

4. „Laisvės kaina. Disidentai“

Laisvės kaina. Disidentai 7 s. (N-7)

5. „Dvi kartos“

Dvi kartos

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.