Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – E. Jakilaičio ir V. Gapšio akistata

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė Edmundo Jakilaičio laida „Dėmesio centre“, kurioje jis kalbėjosi su socialdemokratų vicepirmininku Gediminu Kirkilu bei Seimo Darbo frakcijos nariu Vytautu Gapšiu. Didelį internautų susidomėjimą sukėlė E. Jakilaičio atkirtis V. Gapšiui po replikos esą laidos vedėjas – „silpnas politologas“. 

Prasidėjusi „Eurovizijos“ atranka sudomino daugelį LRT Mediatekos lankytojų. Lyderiai jau ima aiškėti po pirmojo etapo. Gana ryškiai besiskiriančios komisijos ir žiūrovų nuomonės dar gali viską pakeisti. Atranka prasidėjo gana tautiškai – pirmojoje laidoje skambėjo lietuviški hitai. Dalyvauja: Liepa Mondeikaitė, Neringa Šiaudikytė, Edgaras Lubys, Vilija Pilibaitytė – Mia, Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Reda Striškaitė, Milita Daikerytė, Jurgis Brūzga, Wilma La, Tadas Juodsnukis ir grupė „Rollikai“. Vedėjai – Arūnas Valinskas ir Simona Nainė.

Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ – tradiciškai tarp pačių populiariausiųjų. Pirmojoje istorijoje mokyklos nebaigusi ir mama tapusi lietuvė su savo mylimu vyru išvyko laimės ieškoti į Nyderlandus, kur patyrė pažeminimą iš nuosavų tautiečių ir įklimpo į 20 tūkst. eurų skolą. Tačiau darbštumas ir atsidavimas šeimai padėjo emigrantams išlipti iš vargų duobės.

Antrasis pasakojimas – mažiausiai 20 tūkst. sveikų ir darbingų Lietuvos vyrų šiuo metu oficialiai deklaruoja išvykę gyventi bei dirbti į turtingiausią Skandinavijos šalį Norvegiją. Nenuostabu, kad geros sąlygos suviliojo ir iš gyvenimo nemažai pasiekti norintį žemaitį Julių Miltenį. Jis ne tik užsidirbo solidų kapitalą savo banko sąskaitose – vyrukas atidarė nuosavą statybų bendrovę ir netrukus persikraustys į namą, pro kurio langus atsiveria nuostabūs vaizdai.

Serialas „Meilė kaip mėnulis“ neapleidža žiūrimiausiųjų pozicijų, Šioje serijoje Birutė su Gintu siekė demaskuoti jų reketuotoją, tačiau į istoriją įsipainiojo ir Živilė. Ar pavyks be pykčių ir policijos išsiaiškinti situaciją? Tuo tarpu į Austėjos namus įsiveržę pareigūnai turėjo rimtų įkalčių sulaikyti įtariamąją. Savo ruožtu Fredas, neapsikentęs nuolatinės Noros kontrolės, pagaliau rėžė jai visą tiesą į akis.

Kai segite laikrodį, net neįtariate, kad apie jus jau galima pasakyti daug ką. Ypač jei dėvite garsaus vardo padirbinį, o taikote į aukštuomenę. Taip juokiasi žurnalistas ir prabangių mechaninių laikrodžių ekspertas Vidas Rachlevičius laidoje „Stilius“. Jis vienintelis iš Baltijos šalių yra nuolatos kviečiamas į uždarus laikrodžių gamintojų salonus Ženevoje ir Bazelyje, kur gali stebėti unikaliausių pasaulyje laikrodžių naujoves ir subtilumus. 

Antrame laidos siužete pasakojama apie neįprastą, mistišką, senųjų meistrų maniera kuriamą Indros Glušaitės meną. Kai vienoje Vilniaus meno galerijoje vyko jos jubiliejinė paroda, prie reklaminio parodos plakato fotografavosi praeiviai, turistai ir netgi pats „Aerosmith“ grupės lyderis Stevenas Tyleris. 

1. „Dėmesio centre“

2. „Eurovizija“

3. „Emigrantai“

4. „Meilė kaip mėnulis“

5. „Stilius“