Naujienų srautas

Tavo LRT2015.09.08 13:45

Praėjusiais metais LRT žiūrovams įdomiausia – minimalios algos kėlimas ir humoristų viktorina

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusiais metais LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusiais metais LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausio praėjusių metų LRT Mediatekos įrašo titulas atiteko laidai „Dėmesio centre“. Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė reikalavo, kad, kai Lietuvoje bus įvestas euras, minimali mėnesinė alga būtų didinama iki 1,5 tūkst. litų. O žurnalistas Edmundas Jakilaitis klausė, ar Lietuvoje yra ekonominių priežasčių minimalų uždarbį didinti net 50 proc. 

Mediatekos lankytojus sudomino ir drauge su Arūnu Valinsku į ekranus sugrįžęs populiariausias visų laikų TV žaidimas „Taip. Ne“. Gausią gerbėjų armiją turintis žaidimas TV viktorinų istoriją lietuviškoje televizijoje pradėjo daugiau nei prieš 20 metų. Šioje Melagių dienai skirtoje televizijos žaidimo laidoje susitiko garsūs humoristai, kurie kvietė ne tik pažaisti, bet ir pasilinksminti. 

LRT gerbėjus domina ir kokybiška muzika, todėl vienas žiūrimiausių metų įrašų – „Lietuvos balsai. Chorų Eurovizija“. Praėjusią žiemą LRT studijoje septyni chorai pradėjo kovą dėl teisės atstovauti Lietuvai Vienoje vykusiame koncerte. Vėlyvą praėjusių metų pavasarį Europa grožėjosi ne tik kasmet vykstančiu „Eurovizijos“ dainų konkursu, bet ir tapo pirmąkart rengiamo grandiozinio chorų šou liudininke. Įrodyti, kad yra verti garbės atstovauti mūsų šaliai, bandė septyni gerai žinomi Lietuvos chorai: jaunimo choras „Kivi“ (vad. Danguolė Aukselienė), merginų choras „Liepaitės“ (vad. Jolita Vaitkevičienė), Vilniaus universiteto jungtinis choras (vad. Rasa Gelgotienė), choras „Ave vita“ (vad. Kastytis Barisas), „Jaunystė“ (vad. Danguolė Beinarytė), „Jazz Island“ (vad. Artūras ir Jurga Novikai), „Viva“ (vad. Vilija Mažintaitė). Konkursas prasidėjo susipažinimo vakaru. Pirmosios laidos metu dar nekrito nė vienas choras. Vakaro komisiją sudarė ir pasirodymus vertino etnomuzikologė ir laidų vedėja Zita Kelmickaitė, dirigentai Vytautas Miškinis, Vytautas Lukočius ir Laurynas Vakaris Lopas.

Laida „Labas rytas, Lietuva“ ne tik aktyviai žiūrima televizijos ekranuose, bet ir Mediatekoje. Šioje vasariškoje laidoje buvo kalbėta apie tropikų karštį, kurį dovanoti žadėjo vasara. Projekto „Moksleiviai Vyriausybėje“ organizatoriai papasakojo, kaip mokiniai žygiuoja į Vyriausybę artimiau susipažinti su valstybės institucijų ir politikų veikla. Aptartas tarptautinis festivalis „Operetė Kauno pilyje“. Laidos komanda prisiminė ir taksofonus, kurie pastaruoju metu pamirštami, bei klausė, kokia ateitis jų laukia.   

LRT Mediatekos lankytojai aktyviai domėjosi nauja LRT Radijo laida „Paraštės“, kurią veda Richardas Jonaitis ir Beata Tiškevič. Šiame įraše laidos svečias Olegas Šurajevas priminė, kad visi esame panašūs, kartais kenčiame, sergame, o mūsų mintys ne visada tokių spalvų, kokiomis piešiame jas socialiniuose tinkluose. Laidoje kalbėta apie tai, kokiais norėtume atrodyti ir kokie iš tikrųjų esame. Klausytojos Vaidos istorija dar kartą paskatino nebijoti – kurti, piešti.

1.       „Dėmesio centre“

2.       „Taip ir ne“

3.       „Lietuvos balsai. Chorų Eurovizija“

4.       „Labas rytas, Lietuva“

5.       Radijo laida „Paraštės“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą