Tavo LRT

2015.01.06 15:55

„Eurovizijoje“ sublizgėjęs T. Juodsnukis: vaikinas ilgais plaukais – lietuviškas kompleksas

LRT.lt2015.01.06 15:55

Ilgaplaukis dainininkas Tadas Juodsnukis tapo pirmosios nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ laidos lyderiu. Savo užnugaryje Tadas paliko Lietuvos popscenos sunkiasvorius – Viliją Pilibaitytę-Mią, Vaidą Baumilą, Moniką Linkytę, Edgarą Lubį ir kitus. 

Ilgaplaukis dainininkas Tadas Juodsnukis tapo pirmosios nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ laidos lyderiu. Savo užnugaryje T. Juodsnukis paliko Lietuvos popscenos sunkiasvorius – Viliją Pilibaitytę-Mią, Vaidą Baumilą, Moniką Linkytę, Edgarą Lubį ir kitus.

„Kiekvieno atlikėjo svajonė yra pasirodyti „Eurovizijoje”, atsistoti ir dainuoti visai Europai“, – sako T. Juodsnukis. Pasak jo, tuomet svarbiausia – drąsa.

Povilo Meškėlos auklėtinis, laimėjęs prodiuserių kompanijų „Videometra“ ir „TymDrym“ rengtą muzikinį projektą „Romeo ir Džiuljeta”, žino, ko reikia sėkmingam atlikėjui. „Svarbiausia yra ne tik turėti talentą, bet ir mokėti su juo dirbti“, – teigia ilgaplaukis dainininkas ir priduria, kad sėkmę „Eurovizijoje“ lemia geras spėjimas ir sėkmė. 

T. Juodsnukiui visai nebaisu, kad jį gali lyginti su kitu rokeriškos išvaizdos vokalistu Jeronimu Miliumi, kuris „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavo Lietuvai 2008-aisiais. „Jeigu mane lygina su vienu geriausių Lietuvos vokalistų, reiškia, kad viską darau gerai“, – sako T. Juodsnukis.

Jis, kaip ir J. Milius, išsiskyrė iš kitų atrankos dalyvių savo stiliumi ir begaline energija. „Lietuviškas kompleksas – vaikinas ilgais plaukais, – juokiasi T. Juodsnukis. – Mes su Jeronimu esame du ilgaplaukiai draugai prieš tūkstantį bičų trumpais plaukais.“

Ilgaplaukis rokeris nesididžiuoja, kad aplenkė kitus nacionalinės atrankos dalyvius. „Apie konkurentus negalvoju, visi mes bičiuliai“, – sako jis ir užtikrintai priduria, kad jo tikslas – parodyti save tokį, kokio jo niekas nematė ir nepažįsta. „Tai iššūkis man pačiam. Visi pamatysime, koks aš galiu būti“, – daug netikėtumų žada Tadas.

Kaip jam seksis kitoje nacionalinės atrankos į „Eurovizijos“ dainų konkursą laidoje, pamatysime jau šį šeštadienį, 21.00 valandą per LRT televiziją.

Tado pasirodymą pirmojoje laidoje galima pamatyti čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt