Tavo LRT

2019.03.16 11:00

„Dvi kartos“ scenoje: Vaida Genytė su SEL daina, naujas duetas ir negailestinga komisija

LRT.lt 2019.03.16 11:00

LRT televizijos žiūrovų pamėgtas projektas „Dvi kartos“ šįvakar pateiks daugybę staigmenų. Į sceną užlipusi Vaida Genytė atliks grupės SEL dainą, o pasikeitusi komisija be gailesčio kritikuos naujai prie projekto prisijungusią porą.

„Jūsų pirmas pasirodymas, bet tai – lengva „chaltūrkė.“ Gal dar nematėte kitų atlikėjų. Pasirodėte gražiai, bet linkiu pamatyti kitus atlikėjus ir suprasti, kad čia – visai kitoks lygis,“ – tokiais žodžiais atsinaujinusi komisija vertino prie projekto  prisijungusį vyrišką duetą.

Kas tokie naujojo dueto nariai – kol kas staigmena, tačiau šou kūrėjai neslepia, kad žinomi veidai maloniai pradžiugins žiūrovus. Naujo dueto pasirodymas surinko rekordiškai mažai komisijos balų, todėl jiems bus itin svarbus žiūrovų palaikymas tiesioginio balsavimo metu. 

Dar vieną staigmeną žiūrovams pateiks Vaidos Genytės ir Dainoto Varno duetas. Pora atliks grupės SEL dainą „Aš žiūriu į tave, pasauli“. Nors toks pasirinkimas solidžiam ir elegantiškam duetui – netikėtas, dar labiau nustebino jų noras atlikti šį kūrinį gestų kalba.

„Dvi kartos“ duetai šiam šeštadieniui ruošė pasirodymus, kurių tema „šokiai.“ Smagi atmosfera lengvai įtraukė ir vedėjus Jurgitą Jurkutę-Širvaitę bei Giedrių Savicką, o komisijos nariai šį kartą buvo kaip niekada griežti.

„Dvi kartos“ – jau šeštadienį, kovo 16 d. 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.