Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Šventes LRT siūlo sutikti kartu

LRT.lt2015.09.08 13:45

Per gražiausias metų šventes LRT Televizija nori likti kartu, todėl savo žiūrovams siūlo įdomią ir linksmą programą. Dokumentikos gerbėjų laukia maloni staigmena – prie ekranų juos pakvies istorijos nuo įdomiausių pasaulio eglių iki paslaptingo delfinų pasaulio. Geras emocijas ir šventinę nuotaiką skleis pažįstamos ir dar neregėtos komedijos, o pamokančias istorijas pasakos kalėdinės dramos. Magiškas Kalėdų laikotarpis neapsieis ir be pasakų bei įdomios animacijos patiems mažiausiems žiūrovams.

Per gražiausias metų šventes LRT Televizija nori likti kartu, todėl savo žiūrovams siūlo įdomią ir linksmą programą. Dokumentikos gerbėjų laukia maloni staigmena – prie ekranų juos pakvies istorijos nuo įdomiausių pasaulio eglių iki paslaptingo delfinų pasaulio. Geras emocijas ir šventinę nuotaiką skleis pažįstamos ir dar neregėtos komedijos, o pamokančias istorijas pasakos kalėdinės dramos. Magiškas Kalėdų laikotarpis neapsieis ir be pasakų bei įdomios animacijos patiems mažiausiems žiūrovams.

Gruodžio 26 d. 

Antroji Kalėdų diena LRT Televizijos žiūrovams prasidės nuo animacinio serialo „Džeronimas“. Jį matysite 8 val. 40 min., pabaiga – 9 val. 10 min.

Šventinė programa tęsis su antrąja animacinio filmo „Spaikas“ dalimi (nuo 9 val. 10 min. iki 9 val. 50 min.). Šioje dalyje Kalėdoms kyla rimtas pavojus – skraidantys šiaurės elniai pagrobti! Spaikui, jo pusseserei Doroti ir jųdviejų draugui Pakui teks įveikti nemažai išbandymų kovojant su klastinguoju šiaurės lokiu Toniu ir gelbstint Kalėdas.     

Nuo 9 val. 50 min. iki 11 val. paaiškės, kaip baigėsi „Pinokio“ nuotykių trilogija. 

Dokumentinis ciklas „Šunų ABC“ – nuo 11 val. iki 12 val.  

Pasaka „Apie princesę, norinčią patekti pasakon“ prie ekranų dėmesį kaustys nuo 15 val. 15 min. iki 17 val. Tai graži pasaka apie jauną princesę Klarą, kuri turi svajonę. Ir nepaisant piktų jėgų ir burtų, kartu su savo draugu juokdariu, ją įgyvendina.

Gruodžio 27–28 d. 

Šventėms pritilus nuobodžiauti neleis dokumentinis filmas „Delfinų gyvenimo paslaptys“. Jį savo žiūrovams LRT rodys 27 bei 28 dienomis,  nuo 15 val. iki 16 val. Delfinai – protingiausi vandenyno gyvūnai. Jie gali atrodyti gerai pažįstami, tačiau jų povandeninis gyvenimas kupinas paslapčių. Slaptos kameros stebi jų pasaulį fiksuodamos nepaprastus gebėjimus ir keistus susirinkimus, kurie atskleidžia jų tarpusavio santykius ir konfliktus. 

Gruodžio 31 d. 

Naujiesiems metams ruoštis pradėkite su šypsena – nuo 14 val. iki 15 val. 50 min. ją užtikrins komedija „Atsitikimas prieš Kalėdas“. Per uždraustą karinę oro erdvę skrendantis Kalėdų Senelis su rogėmis klaidingai palaikomas NSO ir numušamas. Jį išgelbsti du vaikai, ir garsusis dovanų dalytojas galvoja, kaip laiku pasiekti vaikus Kalėdų rytą. Tačiau jo ieško dviejų slaptųjų tarnybų agentai, nori jį apklausti ir sulaikyti. Kalėdų Senelis turi rasti būdą išskristi iš miestelio ir nepavėluoti į šventes. Jam pagelbsti jo naujieji draugai ir elfai, atskubėję iš Šiaurės ašigalio.

Sausio 1 d. 

Tiems, kam Naujųjų rytą nesimiegos, LRT siūlo susipažinti su dokumentiniu filmu „Kūdikiai“ (nuo 9 val. 5 min. iki 10 val. 25 min.). Daugelis turbūt niekada nesusimąstėme, kokie juokingi ir nekantrūs buvome vaikystėje, tad ši juosta apie mus visus – juokingus ir verksnius, nerangius ir seilėtus, besijuokiančius ir laimingus. Čia išvysite, kaip mažieji griauna namus, kankina katinus, skanauja tualetinį popierių ir taria pirmuosius žodžius. Tai – dokumentika, kurią žiūrėdami, juoksimės begalę kartų. „Kūdikiai“ – nuotaikinga dokumentinė juosta apie keturis mažylius ir pirmuosius jų gyvenimo metus. Pagrindiniai veikėjai – namibietė Ponijao, japoniukė Mari, mongoliukas Bajaras ir amerikietė Hati. Režisierius fiksuoja jų gyvenimą nuo gimimo iki pirmųjų žingsnių. Išvysime, kad nesvarbu, kur ir kokiomis sąlygomis gimėme – visi mes į šį pasaulį atėjome be galo laukiami, mylimi ir augome mokydamiesi tų pačių dalykų. Tai be galo šiltas filmas apie žmones ir tai, kiek laimės suteikiame kitiems savo atėjimu į pasaulį.

Gerą nuotaiką nuo 16 val. 40 min. iki 18 val. 15 min. garantuos puikiai pažįstama komedija „Rožinė pantera“. Kažkas nužudo garsų futbolo trenerį ir pagrobia žiedą su neįkainojamu deimantu – „Rožine pantera“, tad Prancūzijos vyriausybei reikalingas sumanus detektyvas, galintis išnarplioti paslaptingą nusikaltimą. Tokį rasti sunku, ir bylą tirti imasi inspektorius Kluzo – seklys, kurio darbo metodai kiek keistoki, gana pavojingi ir šokiruojamai originalūs. Tiek jau to, būkim atviri: jis – visiškas vėpla. Ir vis dėlto, savo ištikimo ir sumanaus pagalbininko Žilbero Pontono padedamas, Kluzo aptinka nusikaltėlių pėdsakus. Gražuolė popžvaigždė, garsus futbolininkas ar samdomas žudikas iš Kinijos? Kiekvienas jų galėjo „padėti“ gerbiamam treneriui nukeliauti į aną pasaulį ir pagrobti brangenybę. Tad kuris iš jų tikrasis žudikas? Ir svarbiausia – kur yra legendinis deimantas? Keistuolio Žako Kluzo laukia ne vienas painus galvosūkis.

Nuo 21 val. iki 23 val. 30 min. nepraleiskite didžiausio muzikinio šou „Auksinis balsas“ finalo. Paaiškės, kad iš keturių likusių dalyvių pelnys didžiausią projekto įvertinimą. 

Iš karto po muzikinio konkurso (nuo 23 val. 30 min. iki 0 val. 55 min.) LRT Televizija pakvies žiūrėti komediją „Kruizas“. Keturiasdešimtmečių sutuoktinių pora iš kaimo Ortans ir Pjerikas žemdirbių konkurse laimi kelionę kruiziniu laivu ir patenka ten, kur nė nesapnavo – į patį prašmatniausią laivą, plaukiojantį Viduržemio jūra. Ten laukia begalė pramogų, naujų draugysčių, audringų atostogų romanų ir ugningų tango. Ortans susipažįsta su keliomis moterimis. Kiekviena iš jų kelionėje  pasisems kažką naujo ir įdomaus, kiekviena suvoks, ko joms trūksta – meilės, be kurios gyvenimas – tik pilka  nuobodi kasdienybė.

Sausio 2 d. 

Antrąją Naujųjų metų dieną tęsis nuotykiai su „Rožinė pantera“. Juos stebėti LRT Televizija siūlo nuo 16 val. 40 min. iki 18 val. 15 min. Po praėjusios misijos inspektorius Kluzo pateko į geriausių detektyvų sąrašą. Šį kartą Kluzo drauge su dar keturiais tokiais pat naiviais detektyvais iš tarptautinės „Svajonių komandos“ ir  į netikėčiausias pavojingas situacijas įsigudrinančiu patekti  išmintinguoju  žandaru Žilberu Pontonu gaudys asmenį, pasisavinusį istorines vertybes.

Nuo 18 val. 50 min. iki 20 val. 25 min. prie televizorių ekranų pakvies drama „Kalėdos Manhatane“. Ponia Rebeka Klaus sunerimusi, mat jos vyras Nikas Klausas, Kalėdų Senelis, per daug laiko praleidžia darbe ir visai nejaučia būsimų švenčių nuotaikos. Ji nutaria grąžinti vyrui gyvenimo džiaugsmą  ir nuvykti į vietą, kur dar gyva Kalėdų dvasia. Tai Niujorkas, Manhatanas, kur Rebeka pamilo Niką. Atvykusi čia, ponia Klaus susipažįsta su rūpesčių slegiamu policininku Džo, kuris rengiasi skirtis su savo žmona Liusi. Rebeka įsitikinusi, kad jiedu tebemyli vienas kitą ir nutaria padėti jiems vėl atrasti meilės jėgą. Ji tiki, kad Kalėdų stebuklai – dar įmanomi. Ji pasirengusi ir savo darbščiam vyrui įrodyti, kad pasaulis kupinas laimingų nutikimų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt