Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – naktis parke leidęs emigrantas ir legendinė muzika

LRT.lt2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.  

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė laida „Emigrantai“. Pirmoji laidos istorija – į Nyderlandus atvykęs Saulius manė, kad šioje šalyje jam pavyks daug užsidirbti, tačiau viskas baigėsi tuo, kad naktis jam teko leisti tiesiog parke. Dabar vaikinas jau turi namus – savo lovą, spintą ir netgi balkoną. O dar prieš porą savaičių jo namai buvo tik parko suoliukas, ant kurio praleido tris baisiausias paras savo gyvenime. Ar tikrai nori pasakoti tai, ką patyrė, Saulius galvojo ilgai. Juk jis – iš geros šeimos, Lietuvoje niekada nejautė nepritekliaus, netgi norėjo tapti politiku, LRT laidoje „Emigrantai“ sakė jaunuolis. O dabar štai: naktis leido parke.

Antrąją laidos heroję, iš Klaipėdos prieš šešerius metus į Norvegiją emigravusią Kristiną Prokopec, lydi sėkmė – netrukus vestuves atšoksianti ir vaikelio susilauksianti moteris tapo brangiausios sveikatos sistemos Europoje, o gal net ir visame pasaulyje, dalimi. Su LRT Televizijos laida „Emigrantai“ ji pasidalijo šios šalies sveikatos priežiūros užkulisiais ir asmenine laime.

Žiūrovų dėmesį patraukė ir legendų vakaras „Auksinio balso“ scenoje. Projekto gerbėjai stebėjo, kaip pamėgti „Auksinio balso“ dalyviai į sceną lipo su Lietuvos muzikos legendomis.

LRT serialas „Meilė kaip mėnulis“ jau turi savo ištikimų žiūrovų ratą. Šioje serijoje Laima vis dar neatsigauna iš komos. Ši tragedija sujaudina ne tik jos artimuosius, bet ir buvusią meilę pamiršusį Julių. Fredas, nepaisydamas Noros nepasitenkinimo, siekia susitikimų su dukra. Deja, jo geriems ketinimams kelią pastos Vykintas. Kaip į tai reaguos pati Austėja?

Gyvenimo būdo laida „Stilius“, kaskart pasakojanti skirtingas istorijas, ir šį kartą sukėlė susidomėjimą. Pirmieji namai – Niujorke, antrieji – Los Andžele, tretieji – Lietuvoje. Šitaip savuosius prioritetus dėlioja pirmoji laidos herojė ir Lietuvoje viešėjusi filmų prodiuserė, režisierė ir aktorė Oona Mekas. Po dešimties metų laukimo ji tapo Lietuvos piliete ir atsiėmė lietuvišką pasą. Negana to, ateityje O. Mekas bus įrašyta ir į Lietuvos kino istoriją. 

Antrasis pasakojimas apie, ko gero, tik mados gerbėjams žinomą kaip jaunąjį genijų Vitalijų Autuką, kuris šiandien tik kartą per metus grįžta į namus Vilniuje. Pradėjęs kurti madą beveik vaikystėje, vos sulaukęs 14-os, prieš ketverius metus jis paliko Lietuvą. „Didžioji Britanija iš esmės pakeitė mano gyvenimą“, – atvirai sako Vitalijus ir jau nebeslepia, kas jį išvarė iš namų. 

Linksmoji laidos dalis nukels į svečius pas Gustavą, linksmuolį LRT TV laidų autorių, kulinarijos žinovą, pripažintą vaikų ir suaugusiųjų garsenybę Audrių Rakauską, neseniai pasirodžiusį pilno metražo filme. Kaip gyvena TV ekrano žvaigždė ir kas jam gyvenime yra svarbiausia?

Mediatekos lankytojus domino ir laida „Gyvenimas“. Pirmasis pasakojimas – neįtikėtina Martyno Girulio istorija, sujaudinusi Lietuvą. Kaip žmonių gerumas padėjo sukurti stebuklą? Antra istorija – šalis tarp Rytų ir Vakarų: visos Uzbekistano spalvos.

1. „Emigrantai“

2. „Auksinis balsas“

3. „Meilė kaip mėnulis“

4. „Stilius“

5. „Gyvenimas“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt