Tavo LRT

2019.03.12 11:12

Serialas „Ponių rojus“ ir kulinariniai receptai – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2019.03.12 11:12

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovai labiausiai domėjosi itališku draminiu serialu „Ponių rojus“. Kupino jausmų, aistrų ir intrigų serialo veiksmas vyksta 1956 m. Italijoje. Jauna gražuolė Tereza Jorijo persikelia į Milaną ir sudalyvauja neseniai atidarytos drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Terezai pavyksta ten įsidarbinti ir pažinti žavų bei pavojingą mados pasaulį.

Taip pat žiūrovai itin domėjosi kulinarine laida „Beatos virtuvė“. Laidos vedėja Beata Nicholson kepė šventinę anties krūtinėlę su vynuogėmis, gamino puikiai prie šio patiekalo tinkančią salierų ir morkų piurė. Rubrikoje „Mano firminis tortas“ gamintas gardusis Kuršėnų vyniotinis, kurį kartu su B. Nicholson kepė laidos viešnia Jurgita Vilkaitė. Taip pat laidoje svečiavosi buvęs sporto komentatorius, proto mūšių organizatorius, istorikas ir knygų autorius Robertas Petrauskas.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir intelektinis žaidimas „Auksinis protas“. Kaip ir kiekvieną kartą, protų kovoje susirungė šeši žaidėjai, o laimėtojo ženklelį įsisegė tik vienas. „Auksinis protas“ kaskart prie televizorių ekranų suburia intelektualus, smalsuolius ir įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus pasitikrinti žinių ir smagiai praleisti laiką.

Daug žiūrovų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė ir gyvenimo būdo laida „Gyvenimas“. Šįkart laidos kūrėjai žiūrovams pateikė dvi istorijas apie pagalbos paieškas pas gydytojus, kunigą ir net egzorcistą. Buvęs diplomatas Algirdas Kumža papasakojo apie po kovos su liga susikurtą naują gyvenimą, o palangiškė, baldų dizainerė Rasa pasidalijo savo neįtikėtina ligos ir pasveikimo istorija: vėžiu sirgo aštuonerius metus, ir nors medikai buvo davę vos du mėnesius, dabar ji – mama, besimėgaujanti visaverčiu gyvenimu.

Domėtasi ir dokumentine laida „(Ne)emigrantai“, kurios kūrybinė komanda žiūrovams paruošė net tris reportažus. 62 metų Danutę į Ispaniją patraukti paskatino darbo pasiūlymas statybų aikštelėje. Lietuvoje Martynas buvo populiarus krepšininkas, o Šveicarijoje tapo bankininku. Rubrikoje „Sveiki sugrįžę“ – Dainius, kuris metė darbą Anglijoje ir grįžęs į Lietuvą tapo krepšinio komentatoriumi.

1. „Ponių rojus“

2. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė 65 laida

3. „Auksinis protas“

Auksinis protas

4. „Gyvenimas“

Gyvenimas

5. „(Ne)emigrantai“

(Ne)emigrantai. Lietuvę į Ispaniją atviliojo darbas statybų aikštelėje