Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – meilės peripetijos ir nelaiminga emigrantės istorija

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė LRT serialas „Meilė kaip mėnulis“. Šioje serijoje Laima siekia sugrįžti į televiziją, tik ar televizijai tokios žvaigždutės iš tiesų vis dar reikia? Tuo tarpu Gintas visais būdais bando išjudinti savo verslą. Kokį planą jam pasiūlys į Vilnių netikėtai užsukęs Austėjos patėvis Vacius? Ir kaip reaguos Aldona, sužinojusi, kad verslo vardan vyras užstatė namą?

Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ taip pat nesitraukia iš populiariausiųjų sąrašo. Ant laidos herojės Silvijos rankos ištatuiruoti paukšteliai simbolizuoja penkis jos vaikus, iš kurių, deja, šalia nėra nė vieno. Keturi likę Lietuvoje, o pats mažiausias, nors ir auga Olandijoje, bet ne pas mamą, o surinamietės ir olando šeimoje. Atiduoti sūnų svetimiems Silvija nusprendė pati. 34-erių moteris laidai „Emigrantai“ tvirtina kitos išeities tiesiog neturėjusi, kad ir kaip plyštų širdis.

„Skaudu, bet tai buvo geriausia išeitis, nes tikrai nenorėjau prarasti vaiko. Ne tam aš jį atsivežiau į Olandiją. Paskui kažkaip pati prie to pripratau. Žinojau, kad jam viskas gerai, jis pavalgęs, sveikas, pradėjo lankyti mokyklą“, – susigraudinusi pasakoja Silvija.

Žiūrovų dėmesį patraukė ir duetų vakaras muzikiniame projekte „Auksinis balsas“, kuriame dainavo Monika Liu , Deividas Norvilas, Jurga Šeduikytė, Aistė Lasytė, Edgaras Lubys, Antanas Zakarauskas, Kristina Jatautaitė, Egidijus Sipavičius, svečiavosi Mantas Jankavičius ir Karina Krysko. Laidą vedė Arūnas Sakalauskas ir Giedrius Savickas.

Jau ne pirmą savaitę LRT Mediatekoje dėmesio sulaukia ir didžiausias intelektinis žaidimas Lietuvoje „Auksinis protas“. 

Mediatekos lankytojai taip pat domėjosi gyvenimo būdo laida „Stilius“. Šioje laidoje šokėja Eglė Straleckaitė, išgarsėjusi Lietuvoje, žengė gerokai didesnį žingsnį ir savo profesinę veiklą perkėlė už Atlanto. Tačiau į klausimą – ar ji emigravo – E. Strakeckaitė atsako griežtai: darbo, ačiū Dievui, nestokoju ir Lietuvoje ir niekada savęs nevadinsiu emigrante. Tačiau šokėja pripažįsta, kad jos veikla brangiai kainuoja, o karjeros geriausia siekti toliau nuo namų. 

Kita laidos herojė Rita Bartkevičienė ketino gilintis į istorijos mokslą, tačiau atsitiktinumas sumaišė kortas. Palydėjusi draugę į prestižinės pareigybės užsienio įmonėje atranką, R. Bartkevičienė pati gavo tokio darbo pasiūlymą, nes mokėjo prancūzų kalbą. Nors karjeros posūkis įvyko jau prieš daug metų, meilė pirmajai profesijai niekur nedingo. 

Dar viena istorija – prieš dešimtį metų italas Marco Rotundo atkeliavo į Vilnių ir čia įgyvendina savo svajones. Ne istoriniais architektūros šedevrais garsėjanti Marco Tėvynėje, o mažytis Vilnius suviliojo architektą ir jis juokiasi: „Noriu, kad kada nors kalbėtų – štai čia gyveno ir šiuos pastatus kūrė italas M. Rotundo.“

1. „Meilė kaip mėnulis“

2. „Emigrantai“

3. „Auksinis balsas“

4. „Auksinis protas“

5. „Stilius“