Naujienų srautas

Tavo LRT2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – muzikinė kelionė po pasaulį ir gyvenimiškos istorijos

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų, kurie praėjusią savaitę buvo žiūrimiausi, penketuką.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų, kurie praėjusią savaitę buvo žiūrimiausi, penketuką.

Didžiausio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė muzikinis projektas „Auksinis balsas“. Jo gerbėjai šį kartą mėgavosi muzikine kelione po pasaulį. Nuo Meksikos iki Afrikos –  lemtingą iškritimo vakarą skambėjo tautų muzika, o projektą teko palikti operos solistui Antanui Zakarauskui. 

LRT žiūrovus sudomino ir gyvenimo būdo laida „Stilius“, kurioje pasakotos trys istorijos. „Vos atsikeliu iš lovos, jau skandalas“, – juokiasi režisierė Dalia Ibelhauptaitė, viena koja besilaikanti Londone, kita trypianti Lietuvoje. Ji vėl stato operą, vėl kalba apie elitinio meno priartinimą prie kiekvieno ir kiloja savo maišiukus su milteliais, vitaminais ir specialiu maistu. „Turiu tiek energijos, kad dar ėmiausi ir griauti savo namus Londone“, – pasakoja režisierė, jau beveik dešimt mėnesių gyvenanti specifiniu režimu, kuriame paklaidos būti negali.

Antrojoje istorijoje – mityba kas dvi su puse valandos, tik tam tikri produktai ir griežtas poilsio režimas. Žinomas ir vertinamas architektas Dalius Regelskis vieną gražią dieną, po „Stiliaus“ laidos pasakojimo apie žaliavalgę Viktoriją Boutenko, ėmė ir sukrovė visą maisto spintelių ir šaldytuvo turinį į dėžes.

„Mano prioritetas yra šeima“, – atvirai sako paaugles dvynes ir trejų dar nesulaukusį sūnų auginanti aktorė ir renginių vedėja Kristina Savickytė. Ji prisipažįsta – pradžioje dėl privačių renginių jautėsi kiek nejaukiai: kaip čia taip, profesionali aktorė savo talentą rodo vestuvėse. Stebėjosi ir jos kolegos bei aplinkiniai.

Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ taip pat nesitraukia iš populiariausiųjų sąrašo. Pirmoji šios laidos herojė – Diana, apie kurią žinia mažame Airijos miestelyje sklinda iš lūpų į lūpas. Ji – tikriausiai vienintelė lietuvė visoje Airijoje, sudarinėjanti horoskopus pagal užsakymą. Negana to, kaip pasakoja laida „Emigrantai“, moteris teikia smalsuolius itin viliojančią paslaugą – specialiu aparatu atlieka auros tyrimus.

Antrosios istorijos heroję, Prancūzijoje, Paryžiaus priemiestyje, gyvenančią lietuvę Jolitą Lenkevičiūtę-Daikmans, būtų galima pavadinti tikra supermama – moteris su vyru ne tik augina penkis vaikus, bet ir siekia karjeros aukštumų. Jolita LRT Televizijos laidoje „Emigrantai“ pasakoja, kad į svečią šalį atkeliavo vedama meilės olandui, o tiek atžalų tarp jų sluoksnio žmonių – retas atvejis.

Serialas „Meilė kaip mėnulis“ taip pat nesitraukia iš žiūrimiausiųjų sąrašo. Šioje serijoje Algimantas atleidžia Gražinai visas jos nuodėmes, tačiau šis prašviesėjimas jam mesteli vieną mintį apie Austėją. Kaip į tai sureaguos Gražina? Tuo metu pati Austėja džiaugiasi ne tik puikiai susiklosčiusiais santykiais su Vykintu, bet ir naujais darbo vėjais. Ką šįkart sumąstė Nora ir Olegas? Bei kaip pasisuks taip ilgai Laimos laukto vakarėlio eiga?

Mediatekos lankytojai aktyviai domėjosi ir laida „Gyvenimas“. Šį kartą jos herojai – vyriausias pasaulio televizijos laidų vedėjas Algimantas Čekuolis su žmona, operos dainininkė N. Kazlaus, pasakojanti apie pažintį su operos legendomis ir dėl motinystės ant kortos pastatytą karjerą, bei Maldyvų paslaptys. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi