Tavo LRT

2015.09.08 13:45

R. Vyšniausko dalyvavimas projekte „Tikri vyrai“ pakibo ant plauko

LRT.lt2015.09.08 13:45

„Gerai, kad atėmė ginklus vakar, būčiau tikrai kažką naktį nušovęs“, – juokavo  Seimo narys Andrius Mazuronis, paklaustas apie ketvirtą naktį  kariuomenėje. Kartu su dar vienuolika garsių Lietuvos vyrų jis dalyvauja realybės dokumentikos projekte, kuriame nori savo kailiu patirti, ką reiškia tarnauti Lietuvos kariuomenėje.

„Gerai, kad atėmė ginklus vakar, būčiau tikrai kažką naktį nušovęs“, – juokavo  Seimo narys Andrius Mazuronis, paklaustas apie ketvirtą naktį  kariuomenėje. Kartu su dar vienuolika garsių Lietuvos vyrų jis dalyvauja realybės dokumentikos projekte, kuriame nori savo kailiu patirti, ką reiškia tarnauti Lietuvos kariuomenėje.

Nors viename kambaryje miega net dvylika vyrų, tačiau dauguma kaip susitarę pirštu bedė į vieną – buvo nutarta, kad bemiegės nakties kaltininkas yra Seimo narys Juras Požela. Pats J. Požela kategoriškai neigia kolegų kaltinimus: „Kai žmogus knarkia, jis visada sako, kad neknarkia. Neatmetu galimybės, kad galėjau knarkti ir aš, bet toks buvau tikrai ne vienintelis, nes puikiai prisimenu, kad man labai sunkiai sekėsi užmigti nuo knarkimo orkestro.“

Vis dėlto ne visiems knarkimas atrodė tokia opi problema. Kol kiti į akį pūtė, Ramūnas Vyšniauskas nerimavo koridoriuje. Po didvyriškai įveiktos užduoties, žygio iš poligono, R. Vyšniauskui naktis nebuvo miela – išvakarėse pabėgėjo, todėl naktį atsinaujino skausmai dėl senos traumos – buvusio sunkiaatlečio kelyje nėra sąnario.

„Po vakarykščio „siurprizo“ baisiai skaudėjo kelis. Po operacijos labai saugau jį, prižiūriu, o čia truputėlį teko nepasaugoti ir štai – uždegimas. Manau, 3–4 dienos ir jis praeis, bet šiandien vykstu namo. Su šarvuočiu nebevažinėsiu ir nebešaudysiu į taikinius – važiuoju gydytis.“

Kol kiti vyrai ankstyvą rytą leido sporto salėje ir mankštinosi, Ramūnas Vyšniauskas ramiai susikrovė savo daiktus ir paliko bataliono teritoriją. Ar patirta sportinė trauma sutrukdys Ramūnui Vyšniauskui tęsti išbandymus kariuomenėje? O gal noras ginti Tėvynę stipresnis už fizinį skausmą?

Tikrų vyrų išbandymai – ketvirtadienį 18.50 val. per LRT Televiziją.