Tavo LRT

2014.11.18 15:21

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – popmuzika ir pažinčių agentūrą įkūrusi emigrantė

LRT.lt 2014.11.18 15:21

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė popmuzikos dainų vakaras muzikiniame projekte „Auksinis balsas“. Tai vienintelis vakaras, kai orkestrą pakeitė didžėjai. Projekte dalyvauja ir auksinius savo balsus išbando Jurga Šeduikytė, Kristina Jatautaitė, Monika Liu, Aistė Lasytė, Deivydas Norvilas (Deivis), Edgaras Lubys, Egidijus Sipavičius, Antanas Zakarauskas ir Povilas Meškėla. 

Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ taip pat nesitraukia iš populiariausiųjų sąrašo. Šios laidos herojė Asta iš pradžių, emigravusi į Airiją, dirbo greitojo maisto restorane, paskui – senelių namuose, o tada atidarė nuosavą parduotuvę. Uždarbis buvo vis didesnis, bet Asta nesijautė visiškai laiminga. Didžioji sėkmė aplankė tik atradus savo pašaukimą. Prieš trejus metus moteris įkūrė pažinčių agentūrą ir nuo tos dienos džiaugiasi kiekviena akimirka.  

Žiūrovų susidomėjimo nepraranda ir LRT serialas „Meilė kaip mėnulis“. Šioje serijoje Julius ir toliau neriasi iš kailio vardan Laimos. Ar pavyks jam išsiaiškinti, kur naktimis dingdavo jo mylimoji? Pamiršusi praeities intrigas, Austėja džiaugiasi ramiu gyvenimu pas Sofiją bei siekia sutaikyti ją su anūke. Tuo metu Gražina pagaliau prisipažįsta Algimantui apie kadaise padarytas klaidas. Ar sugebės vyras jai už tai atleisti?

Mediatekos lankytojai domėjosi gyvenimo būdo laida „Stilius“. Šioje laidoje likus vos kelioms dienoms iki naujausios kolekcijos pristatymo žinomas dizaineris Juozas Statkevičius dar sugeba juokauti, tačiau pripažįsta, ačiū Dievui, esu vienas. „Niekam ir neturi rūpėti, kada verkiu, o kada tiesiog nieko neveikiu“, – kalba Juozas, pripažindamas, kad visai neblogai, jog niekas dėl jo nesikankina, kai kankinasi jis pats.

Kita istorija – iš kur atsiranda laikas ir kur jis dingsta? Kaip jis veikia mus ir mūsų smegenis? Panašių klausimų neretai tenka atsakinėti fizikei astronomei iš Sankt Peterburgo, dabar dažniau gelbėjančiai žmones nuo sunkių ligų. Jevdokija Marčenko Lučezarnova sukūrė metodą, leidžiantį pažinti laiko siunčiamus ženklus ir jais pasinaudoti. Ritmologija – taip mokslininkė vadina savo atradimą ir aiškina, kaip laiko fenomenas gali paveikti žmogaus būseną, nuotaikas, net sunkius išgyvenimus. 

Sigučio Obelevičiaus pavardė vieniems žinoma iš politikos, kitiems – iš gėlių pasaulio. Jo gyvenime šie du dalykai puikiai dera, ir nieko nuostabaus, kad Anykščių meras pokalbiui mieliau kviečia į miesto parką nei į savo kabinetą. Kodėl miestelio meras viešame tvenkinyje sodina vandens lelijas, kaip jis sugeba sukurti analogų ne tik mūsų šalyje neturintį sodą? Pašaukimu meilę augalams vadinantis S. Obelevičius stulbina savo aistra bei atkaklumu.

Jau ne pirmą savaitę Mediatekoje dėmesio sulaukia ir didžiausias intelektinis žaidimas Lietuvoje „Auksinis protas“

1.       „Auksinis balsas“

2.       „Emigrantai“

3.       Serialas „Meilė kaip mėnulis“

4.       „Stilius“

5.       „Auksinis protas“