Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – meilės nuotykiai ir „Misis Airija“ karūna pasipuošusi emigrantė

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė LRT serialas „Meilė kaip mėnulis“. Šioje serijoje Fredas nutaria būsimą TV projektą patikėti Juliui. Netekusi naujų pareigų Laima siekia savo šansą susigrąžinti kitu būdu. Ji kreipiasi į Gražiną, kuriai jau yra paruošusi kompromituojantį pasiūlymą. Tuo tarpu Austėja įgauna vis daugiau pasitikėjimo savimi ir vėl ima svajoti apie šokius. Sofijos pasakojimai būsimą mamą pastūmės siekti savo svajonės.

Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ taip pat nesitraukia iš populiariausiųjų sąrašo. Šios laidos herojė Olga Lietuvoje dirbo kasininke, Airijoje – pievagrybių rinkėja ir kiaušinių pakuotoja, o kartą pagavusi sėkmę jos nebepaleido: pradedant vestuvėmis Barbadose, baigiant nuosavu verslu ir „Misis Airija“ karūna. Kai moteris prieš 12 metų emigravo, tikrai nesitikėjo, kad bus išrinkta gražiausia Airijos moterimi.

Mediatekos lankytojai pamėgo radijo laidą „Paraštės“. Praėjusiomis savaitėmis ši laida buvo populiariausia tarp įrašų. Laidoje šį kartą svečiuojasi dainininkė ir tekstų autorė Ieva Narkutė. Pokalbis apie Lietuvą, Vėlines, mirtį, kūrybą ir meilę žmonėms bei gyvenimui.

LRT žiūrovus sudomino ir  popmuzikos vakaras muzikiniame projekte „Auksinis balsas“ bei gyvenimo būdo laida „Gyvenimas“. Šioje laidoje – naktis su plėšrūnais, o rytas su milijonu vertais sakalais, prabangi beduinų stovyklavietė sauganti Johno Travoltos paslaptis. Antroji istorija  – po išpažinties apie kovą su vėžiu, buvusį seimo narį Ligitą Kernagį užgriuvo kaltinimų lavina. Laidos vedėjas žurnalistas Edvardas Žičkus. 

1. Serialas „Meilė kaip mėnulis“

2. „Emigrantai“

3. Radijo laida „Paraštės“

4. „Auksinis balsas“

5. „Gyvenimas“