Tavo LRT

2019.03.09 16:17

Projektą „Dvi kartos“ šį vakarą paliks pirmoji pora

LRT.lt2019.03.09 16:17

Jau šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai ir vėl galės mėgautis išskirtinėmis kartas jungiančio projekto „Dvi kartos“ duetų atliekamomis skirtingų laikmečių dainomis bei šou vedėjų Jurgitos Jurkutės-Širvaitės ir Giedriaus Savicko pokštais.

Projekto duetų amžiaus skirtumas – kaip tėvų ir vaikų, turinčių skirtingą muzikinį skonį ir atstovaujančių savo kartos muzikai. Nuo mažosios Sofijos Vasilevskytės, dainuojančios duetu su Vaidu Baumila, iki Aleksandro Ivanausko-Faros, kuriam scenoje kompaniją palaiko Nijolė Pareigytė – projekto „Dvi kartos“ duetus sudaro vokalistai, tarp kurių – vienos kartos skirtumas.

Per repeticijas ir kelis projekto filmavimus susidraugavę dalyviai šiandien išgirs, kuriam duetui visgi teks palikti projektą. Tai savo balsavimu nulems televizijos žiūrovai bei komisija: Kristina Kazlauskaitė, Ramūnas Zilnys, Vytenis Pauliukaitis ir Stanislavas Stavickis-Stano.

Žiūrovai kviečiami ne tik mėgautis skirtingų laikmečių muzika bei palaikyti mylimus atlikėjus, bet ir pagilinti savo žinias – kūrinius bei jų atsiradimo istorijas komentuojantis muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys pažeria vis naujų įdomių faktų.

„Dvi kartos“ – jau šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt