Naujienų srautas

Tavo LRT2014.10.12 17:09

„Gustavo nuotykių“ premjeroje A. Rakauskas dalyvavo su sūnumi Augustu

15min.lt 2014.10.12 17:09

Sekmadienio popietę viename Vilniaus kino teatrų vyko pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ didžioji premjera, kurioje drauge su savo atžalomis dalyvavo filmo aktoriai, kūrėjai ir jų bičiuliai.

Sekmadienio popietę viename Vilniaus kino teatrų vyko pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ didžioji premjera, kurioje drauge su savo atžalomis dalyvavo filmo aktoriai, kūrėjai ir jų bičiuliai.

Filmo komanda – prodiuseris Žilvinas Naujokas, filmo režisierius, scenarijaus autorius ir prodiuseris Vaidas Lekavičius, aktorius ir scenarijaus autorius Audrius Rakauskas, kosminę palydovę įkūnijusi Jurgita Ragutskaitė, Aldona Vilutytė, Karmen Kriauklaite tapusi Karina Krysko ir kiti.

Laukdami filmo premjeros, prie fotografavimosi sienelės vaikai, žinoma, troško nusifotografuoti su Gustavu – Audriumi Rakausku. Šis noriai kalbino vaikus, bendravo su jais, atsakinėjo į jų klausimus ir kantriai fotografavosi su kiekvienu to prašiusiu.

Vis dėlto labiausiai A. Rakauskas šypsojosi fotografuodamasis su savo sūnumi Augustu (23). „Štai, pasižiūrėkite, kaip Gustavas atrodė jaunystėje“, – šypsojosi A. Rakauskas, rodydamas į savo sūnų.

„Dar po dešimt metų jis pakeis Gustavą“, – juokavo svečius su sūnumi supažindinęs A. Rakauskas.

Pirmojo vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ nepraleido ir žinomi žmonės su savo atžalomis: premjerą stebėjo Edita Mildažytė su šeima, Rasa ir Andrius Tapinai su vaikais, Nomeda Marčėnaitė su širdies draugu Vytu Palavinsku ir kiti.

Filme „Gustavo nuotykiai“ visą šeimą įtrauks nepamirštama kelionė, besidriekianti nuo įvairių Žemės kampelių iki pat vandenyno gelmių ir net kosmoso.

Pagrindiniais filmo herojais tapo specialusis korespondentas Gustavas ir profesorius Velykis Kalėdauskas-Kučys, kuriuos įkūnijo puikiai televizijos žiūrovams pažįstamas Audrius Rakauskas. Aktorių kolektyve ir Andrius Žebrauskas, Arūnas Sakalauskas, Remigijus Sabulis, Karina Krysko-Skambinė, Marijus Mikutavičius, Aldona Vilutytė ir Jurgita Drabatienė. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą