Tavo LRT

2019.03.05 19:45

Už laidą „Dviračio žinios“ – Gailių klano premija

LRT.lt2019.03.05 19:45

Antradienį vakare Lietuvos nacionaliniame muziejuje buvo pagerbta LRT TELEVIZIJOS aktualijų humoro laida „Dviračio žinios“. Už dviračio išradimą laidos kūrėjams įteikta Gailių klano premija, kurią sudaro diplomas ir sidabro medalis.

Gailių klano premija kasmet skiriama už viešojo gyvenimo refleksijas žodžiais arba darbais. Ji teikiama nuo 2011-ųjų.

Anksčiau premijos laureatais yra tapęs visuomenės apžvalgininkas Tomas Daugirdas, ekonomistė ir politikė, šiuo metu kandidatė į prezidentes Ingrida Šimonytė, žurnalistė Rita Miliūtė, istorikas ir redaktorius Nerijus Šepetys, LRT laidos „Gustavo enciklopedija“ kūrėjas Audrius Rakauskas ir kiti visuomenės, kultūros bei žiniasklaidos veikėjai.

Gailių klaną sudaro poetas, vertėjas Antanas Gailius ir psichologė, socialinių mokslų daktarė Danutė Gailienė, jų vaikai su sutuoktiniais, vaikais, įvaikiais ir globotiniais bei visi tolimesni tiesioginiai jų palikuoniai. Premija atspindi subjektyvią ir sutartinę Klano nuomonę ir vertybes. Į premiją gali pretenduoti visi veiklūs geros valios žmonės, nepriklausomai nuo jų amžiaus, lyties, tautybės, išsilavinimo, religinių įsitikinimų, socialinės padėties ir asmeninių ar dalykinių ryšių su Klanu ar atskirais jo nariais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.