Naujienų srautas

Tavo LRT2015.09.08 13:45

„Meilė kaip mėnulis“ aktorių atranka baigėsi netikėtai

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Daug dėmesio sulaukusi aktorės paieška baigėsi netikėtumu. Iš gausybės merginų, panorusių tapti naująja „Meilė kaip mėnulis“ žvaigžde, komisija išrinko net penkias. Galimybę išandyti save dar kartą turės Saulenė Chlevickaitė, Evelinia Žiogienė, Elvyra Sakalauskaitė, Agnė Kulitaitė ir Greta Mikalauskytė.

Daug dėmesio sulaukusi aktorės paieška baigėsi netikėtumu. Iš gausybės merginų, panorusių tapti naująja „Meilė kaip mėnulis“ žvaigžde, komisija išrinko net penkias. Galimybę išandyti save dar kartą turės Saulenė Chlevickaitė, Evelinia Žiogienė, Elvyra Sakalauskaitė, Agnė Kulitaitė ir Greta Mikalauskytė.

Visos penkios merginos savo talentą turės parodyti prieš televizijos kameras ir tik tada serialo režisierius Kęstutis Jakštas pasakys, kuri turės progą vaidinti seriale „Meilė kaip mėnulis“.

Atranką organizavusios LRT televizija bei prodiuserių kompanijos „Videometra“ ir „Singing fish“ per dvi savaites sulaukė daugiau nei tūkstančio merginų, norinčių dalyvauti atrankoje, laiškų. 

Penktadienio vakarą į prabangų klubą „Mojo Lounge“ sugužėjo 300, kurias atrinko kompanijų atstovai ir patikėjo jas pramogų verslo ryklių komisijai – prodiuseriams Arūnui Valinskui ir Dominykui Kubiliui, serialo „Meilė kaip mėnulis“ pagrindinio vaidmens atlikėjui Mykolui Vildžiūnui, televizijos ir radijo laidų vedėjai Zitai Kelmickaitei.

TV prodiuseriui, žvaigždžių kalviui D.Kubiliui buvo patikėta – per 5 minutes iš kone trijų šimtų susirinkusių damų atrinkti 15 merginų, kurios iš vieno žvilgsnio palieka įspūdį. 

„Arba žmogus moka save „transliuoti“ arba ne“, – mano Dominykas. Būtent tokių, gebančių save „ištransliuoti“ iš vieno žvilgsnio ar judesio, jis ir dairėsi gausioje minioje.

Grojant muzikai prodiuseris vaikščiojo tarp šimtų merginų ir rinkosi tas, kurios pasirodė charizmatiškiausios. Joms buvo suteikta galimybė dalyvauti kitame atrankos etape. Paguodos prizas likusioms – jų anketų duomenys jau įtraukti į „Videometros“ duomenų bazę, iš kurio serialų ir projektų kūrėjai renkasi galimas aktores, laidų vedėjas ir pan. 

Atrinktų penkiolikos merginų laukė nelengvas išbandymas – akistata su komisija ir su jų suktais klausimais, vaidybos užduotis, kurioje merginoms talkino ir vienas iš komisijos narių – serialo „Meilė kaip mėnulis“ pagrindinio vaidmens atlikėjas Mykolas Vildžiūnas. 

Po tris valandas trukusios atrankos ir didžiulio merginų jaudulio, komisija nusprendė, kad net penkios merginos turės dar vieną progą įrodyti, kuri yra tinkamiausia kandidatė tapti nauja serialo aktore. 

Išrinktoji mergina seriale „Meilė kaip mėnulis“ pradės filmuotis jau šį mėnesį ir į naujus darbus stačia galva puls iškart nuo kitos savaitės pradžios. Pirmasis naujosios žvaigždės debiutas – LRT televizijos informacinėje-pramoginėje ryto laidoje „Labas rytas“.  

Po intrigų, netgi ašarų kupinos atrankos prasidėjo iki paryčių truksiantis „Mėnulio pilnaties vakarėlis“. Jo metu koncertavo populiari muzikos grupė „Electronic I“, o tarp klubo lankytojų ir gražuolių iš ką tik vykusios atrankos buvo galima pamatyti ir žinomų pramogų pasaulio žmonių.

Grupės „Kitokios“ narė Guostė Dilienė, profesionali aktorė Eglė Lekstutytė, dainininkė, „X faktoriaus“ žvaigždė Anžela Adamovič ir naujos merginų grupės „Magnit“ narė Emilija Katauskaitė pačios išbandė savo jėgas atrankoje, o po jos šėlo vakarėlyje.

Serialą „Meilė kaip mėnulis“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį, 19:50 val. per LRT.

 
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą