Naujienų srautas

Tavo LRT2014.09.09 19:31

„Auksinio balso“ scenoje vietą šalia G. Savicko užims A. Sakalauskas

LRT.lt 2014.09.09 19:31

Didžiausio tikro garso koncerto Lietuvoje, projekto „Auksinis balsas“ kūrėjai praskleidžia paslapties šydą – ilgai sklandę gandai apie paslaptingą gražuolę vedėją paneigti: Giedriaus Savicko scenos partneriu taps visais gyvenimo atvejais išbandytas Arūnas Sakalauskas. 

Didžiausio tikro garso koncerto Lietuvoje, projekto „Auksinis balsas“ kūrėjai praskleidžia paslapties šydą – ilgai sklandę gandai apie paslaptingą gražuolę vedėją paneigti: Giedriaus Savicko scenos partneriu taps visais gyvenimo atvejais išbandytas Arūnas Sakalauskas.

Nepakartojamą komikų duetą žurnalistai išvys jau antradienio vakarą LRT didžiojoje studijoje, kur bus filmuojama pirmoji šio sezono „Auksinio balso“ laida, o žiūrovų akis ir ausis projektas pasieks kitą šeštadienį, rugsėjo 20 dieną.

Dar viena šiomis dienomis projekto kūrėjų atskleista žinia – tarp „Auksinio balso“ dalyvių – ir Lietuvoje labai gerai žinomos atlikėjos Jurga Šeduikytė bei Daiva Starinskaitė. 

Prieš 12 metų susitikusios Baltijos šalių konkurse „Fizz superstar“ dainininkės vėl kartu kops į naujo muzikinio konkurso sceną. „Visi darysime skirtingus dalykus ir nemanau, kad esame dideli varžovai“, – apie kitus projekto dalyvius kalba D. Starinskaitė. Ji sako, kad tarp dalyvausiančių atlikėjų yra ir pažįstamų, ir draugų, todėl turėtų būti smagu dalyvauti ir bendrauti. Dainininkės teigimu, dainuoti „Auksiniame balse“ svarbiau nei jį laimėti. „Į dalyvavimą žiūriu kaip į potyrį“, – sako ji. 

D. Starinskaitė atskleidžia, kad muzikinių stilių egzamine jai nerimą kelia tik operos žanras, tačiau tikina per visą gyvenimą išbandžiusi daugybę stilių, o jų įvairovė yra ne tiek baisi, kiek įdomi. „Manau, kad tai bus nuotykis ir iššūkis sau pačiai“, – svarsto atlikėja.

Dainininkė sako, kad dalyvauti konkurse ją pastūmėjo akompanuojantis orkestras  ir galimybė dainuoti gyvai. „Dar tai, kad pats gali rinktis dainas. Tau niekas neperša idėjų, gali atsiskleisti kaip nori, niekam nereikia pataikauti“, – projekto privalumus vardija D. Starinskaitė. 

Jos scenos kolegė J. Šeduikytė pritaria, kad „Auksinis balsas“ – projektas, kuriame verta dalyvauti. „Kai sprendžiau, ar dalyvauti, šiek tiek klausinėjau ir tai buvo daugiausiai gerų atsiliepimų turintis projektas. Pati pasižiūrėjau keletą pasirodymų. Tai yra puiku: gyvas orkestras, gyvas dainavimas“, – kalba dainininkė. 

J. Šeduikytė, baigusi žurnalistiką, televizijos specialybę, sako, jog televizija jai, priešingai nei daugeliui, nėra blogio kalvė. „Manau, kad ką patys stengsimės ten atsinešti, tą ir turėsime“, – svarsto atlikėja. Be to, pasak jos, šiame projekte dainininkas gali įgyvendinti svajones, kurių negalėtų įgyvendinti vienas, be komandos.

„Gali susirinkti puikią komandą, gali daryti tai, ko niekad nedarei, ir galbūt pajausti dalykus, kurie nebuvo duoti iki tol“, – mano J. Šeduikytė. Dainininkė sako, kad „Auksinis balsas“ atitinka jos požiūrį į pasaulį. „Labai mėgstu iššūkius, mėgstu keistis ir noriu išbandyti savo ribas, o šis projektas tai ir leidžia padaryti“, – teigia ji. 

J. Šeduikytė sako, kad stengsis, jog kiekvienas pasirodymas būtų kaip atskira spalva bendroje visų pasirodymų paletėje. „Pasakiau sau, kad arba eiti 100 proc., arba neiti iš viso“, – tvirtina dainininkė ir priduria, kad negali nei svajoti, nei prognozuoti, kiek išsilaikys projekte. „Dėsiu visas jėgas, kad tai būtų kokybiškas pasirodymas. Manau, tai sunkus išbandymas kiekvienam atlikėjui“, – žada J. Šeduikytė.  

LRT televizijos pasididžiavimas, didžiausias Lietuvoje tikro garso koncertas „Auksinis balsas“, naujajame LRT sezone jau netrukus grįžta į eterį. Dešimt žinomų Lietuvos atlikėjų kiekvieną savaitę laikys muzikinį egzaminą, o juos vertins ne tik kompetentinga komisija, bet ir gyvą muziką mėgstantys televizijos žiūrovai.

„Auksinis balsas“ – jau nuo rugsėjo 20 d. LRT televizijos eteryje kiekvieną šeštadienio vakarą, 21 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą