Naujienų srautas

Tavo LRT2015.09.08 13:45

JAV prezidento B. Obamos spaudos konferencija – tiesiogiai per LRT

LRT.lt 2015.09.08 13:45

JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį pasiekė Taliną, kur su šalies prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu surengė derybas ir bendrą spaudos konferenciją.  Simbolinę, politinę reikšmę turintį vizitą tiesiogiai transliuos LRT Televizija ir portalas LRT.lt.

JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį pasiekė Taliną, kur su šalies prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu surengė derybas ir bendrą spaudos konferenciją.  Simbolinę, politinę reikšmę turintį vizitą tiesiogiai transliuos LRT Televizija ir portalas LRT.lt.

Po susitikimo su Estijos prezidentu numatytas B. Obamos ir Estijos premjero Taavi Roivo susitikimas. Be to, JAV prezidentas susitiks su Estijos, Latvijos ir Lietuvos lyderiais T. H. Ilvesu, Andriu Bėrziniu ir Dalia Grybauskaite. 

Tikimasi visų keturių prezidentų pareiškimų spaudai. Vizito programoje numatyta ir vieša JAV prezidento kalba.

Galiausiai B. Obama ir T. Roivas susitiks su estų bei JAV kariais, tarnaujančiais Estijoje.

Maždaug 300 žurnalistų, tarp jų – apie 200 iš užsienio, nušvies B. Obamos vizitą Estijoje. LRT Televizija ir portalas LRT.lt taip pat suteiks progą stebėti šį išskirtinį politinį įvykį. 

Estijos prezidento T. H. Ilveso ir JAV prezidento B. Obamos spaudos konferenciją tiesiogiai iš Talino trečiadienį transliuos LRT televizijos laida „Laba diena, Lietuva“ ir portalas LRT.lt.

JAV prezidento B. Obamos kalbos tiesioginė transliacija „Nordea Concert Hall“ bus rodoma LRT televizijos laidoje „Laba diena, Lietuva“ bei portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą